Jaunumi
"100 darbu Latvijai" vēstneši aicina iesēt sēkliņas un piedalīties konkursā

Pavasara saule silda, daba mostas un ir pienācis sēšanas laiks. Ir īstais brīdis iesēt sēklas, ko saņēmi no vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešiem Līgatnes novada svētkos - pūtēju orķestra salidojumā pagājušā gada pavasarī.

  1. Iesēj tās! 
  2. Piedalies fotokonkursā!

„100 darbi Latvijai” Facebook lapas - https://www.facebook.com/100darbiLatvijai - ziņojumu sadaļā vai uz e-pastu info@100darbilatvijai.lv iesūti mums foto par to, ko Tev ir izdevies izaudzēt no šīm sēklām.

Kopā ar foto, lūdzu, norādi garšaugu vai puķu nosaukumu, savu vārdu un uzvārdu, kontakttālruni un pašvaldību, kurā Tu dzīvo.

Fotokonkurss norisinās 2 posmos – savu foto iesūti līdz 30. jūnijam vai 30. septembrim. 

Skaistākie un oriģinālākie darbi tiks publicēti un piedalīsies izlozēs (3.07.2018. un 2.10.2018.), kurās kāds veiksminieks saņems burvīgu dizaina lejkannu!

Atceries, ka arī Tu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi esi aicināts atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas vai izdaiļošanas darbu. 

P.S. Arī šogad „100 darbi Latvijai” vēstneši ceļo pa Vidzemes un Latgales puses novadu svētkiem, dala sēklu paciņas, un atkal ir iespēja laimēt Tallink jūras ceļojumus. Vēstnešu gaitām un citiem jaunumiem seko līdzi Facebook lapā un www.100darbilatvijai.lv.

 

Saulainu un iedvesmojošu pavasari vēlot,

vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" vēstneši

 

2018-04-26
Laika ziņas
Aptaujas