Jaunumi
Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir uzsākusi projektu “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts), kurā mācības  tiek  nodrošinātas  sadarbībā  ar  mācību  centriem  SIA  “Baltijas  Datoru  akadēmija”  un  SIA “Datorzinību centrs”.

Uzņēmējiem tiek piedāvāti kursi, kas ļaus efektīgi uzlabot darba ikdienu, ietaupīt laiku un resursus. Kursi  tiek  nodrošināt  ar  ERAF  finansējumu,  tādējādi  dodot  iespēju  uzņēmējiem  ietaupīt  līdzekļus mācībām. Projekta mērķis ir veicināt inovācijas un digitālo tehnoloģiju attīstību Latvijā. 

Projekta   ietvaros   ir   izstrādāti   vairāk      40   mācību   kursi,   pilnais   kursu   saraksts   mājaslapā www.mmu.lv. Projekts paredz  ERAF  atbalstu  70  %  apmērā  mazo  un  mikro  komersantu,    arī pašnodarbināto personu apmācībai digitālajās tehnoloģijas. Kursu programmas ir izveidotas tā, lai to apguve  veicinātu  darbinieku  digitālo  prasmju  attīstību,  produktu  un  pakalpojumu  inovāciju  un uzņēmumu iekšējo procesu digitalizāciju. 

Mācību projekta ietvaros piedāvājam vairāk kā 40 dažādus kursus pašnodarbinātajiem un mazo, mikro uzņēmumu darbiniekiem. Piemēram, atšķirība no VIAA projekta “Mācības pieaugušajiem”  -  dalībniekiem nav ierobežojuma apmeklēt kursu, viens dalībnieks var apmeklēt pilnīgi visus kursus no piedāvājuma! 

Par projektu:

Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts).

Projekta mājaslapa: www.mmu.lv

Par projektu: organizē Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA)

Finansējuma avots: Eiropas Reģionālais Attīstības fonds  - 70% no kursa cenas (vairāk info pie mācību koordinatoriem 28303898; 26411894).

Mācības nodrošina: Baltijas Datoru akadēmija un Datorzinību centrs, pasniedzēji dodas arī uz reģioniem, ja novadā veidojas interesentu grupas, pasniedzējs dodas uz reģionu un vada kursus uz vietas, Jums pieejamās telpas vai pēc Jūsu ieteikuma novadā esošās.

Kursu norise: darba dienās - 1; 2 vai 3 pilnas dienas – 8 akadēmiskās stundas katrā. 

Projektā var piedalīties: mazo uzņēmumu, mikro uzņēmumu darbinieki un pašnodarbinātie. Vairāk: https://www.mmu.lv/Lapas/Kvalifikacija.aspx

Reģistrācija projektā:  www.mmu.lv

Informāciju sagatavoja: MMU projekta vadītāja Gunta Kivliša mmu@bda.lv

t.28303898

 


 

2018-10-25
Laika ziņas
Aptaujas