Jaunumi
15. jūnijā Līgatnes dabas takās notiks koncerts "Stāsti skaņās"

Līgatnes dabas takas sestdien, 15. jūnijā, aicina uz neparastu notikumu, piedāvājot atpūtu svaigā gaisā un dabas iepazīšanu savienot ar kultūras baudīšanu - dueta “Stīgotājas” koncerts “Stāsti skaņās” apvienos to visu.

Koncerts sāksies plkst. 20.00 un norisināsies pastaigu takas sākumā, netālu no Līgatnes dabas taku informācijas centra. Lai vakars izvērstos patīkamāks, aicinām līdzi ņemt savu krēslu vai segu sēdēšanai un našķu groziņu vakarēšanai.

Biļetes iespējams iegādāties Līgatnes dabas taku kasē, cena - 5 līdz 7 eiro.

Stīgotājas Ieva Šķendere un Dace Straume mūziku rada ar daudzpusīgi skanošiem instrumentiem - čellu, kokli, flautām, skanošajiem gongiem, klavierēm, ksilofonu, vairākiem netradicionāliem instrumentiem un balss dziedājumiem. Mūziķes pirms trīs gadiem sāka savu muzikālo sadarbību un ar koncertiem un saviem skaņdarbiem iepriecinājušas klausītājus visā Latvijā.

“Tiek atskaņoti mirklī esoši, dabiski impulsīvi skaņu improvizāciju stāsti, kuri rodas reālajā tagadnes mirklī. Mīlestībā caur sirds stīgām rotaļājas skaņas un tajos piedzīvojas katram savu sajūtu atklāsmes,” par savu māksliniecisko darbību stāsta pašas mūziķes.

2019-06-15