Jaunumi
15. jūnijā Zeit notiks koncerts klasikas un džeza noskaņās

 

 

Zeit sadarbībā ar fondu "Nāc līdzās!" aicina uz klasikas un džeza noskaņas mūzikas koncertu. Koncertā muzicēs pianiste Agnese Egliņa un draugi.

Agnese Egliņa - klavieres,
Aivars Meijers - bass,
Līva Paula Paleja - saksofons,
Maija Fogele - flauta,
Mihails Oļehovs - akordeons,
Sarma Freiberga - producente, koncerta vadītāja

Programmā: J.Mediņš, P.Vasks, L.Kalls, A.Pjaccolla, Dž. Geršvins, J.Peškovs, G.Telemans u.c.

Ieejas maksa 10 eur
Biļetes: bilesuparadize.lv
vai Zeit Cafe pa tālr. 25779944, info@zeit.lv
Vietu skaits ierobežots.

Agnese Egliņa – klavieres. Lielās Mūzikas balvas laureāte, aktīvi koncertējoša māksliniece. daudzu balvu par labāko sniegumu kā pianistei - koncertmeistarei starptautiskajās sacensībās Slovākijā, Lietuvā, Somijā un Anglijā. Aktīvi piedaloties dažādos kamermūzikas projektos, Agnese Egliņa ir kļuvusi par vienu no ietekmīgākajiem savas paaudzes pianistiem Latvijā. Jau daudzus gadus Agnese Egliņa sadarbojas ar Fondu Nāc līdzās!, dāvājot savu talantu muzicējot kopā ar jaunajiem talantīgajiem mūziķiem ar īpašām vajadzībām.

Aivars Meijers – kontrabass. 20 gadus Aivars Meijers bijis Liepājas simfoniskā orķestra mākslinieks un kontrabasu grupas koncertmeistars un E. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas pedagogs kontrabasa un kameransambļa klasēs. Aivars Meijers piedalījies arī diriģenta, komponista Andersa Berglunda ”Baltic All Star Symphony orchestra” sastāvā pianista Roberta Velsa ”Rhapsody in ROCK” šovos Zviedrijā, Somijā un Anglijā. Šodien A.Meijers piedalās dažādos projektos kā neakadēmisks kontrabasists, dažādu mūzikas stilu un žanru multinstrumentālists.

Maija Fogele – flauta. Dzimusi Dobelē, mācījusies Strazdumuižas internātvidusskolā
vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, beigusi Juglas mūzikas skolu flautas klasē, mācību programmu apgūstot tikai pēc dzirdes. Papildus apguvusi mūzikas vidusskolas programmu, lai varētu studēt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Nu jau pabeigts 2.kurss. No studijām brīvajā laikā Maija dzied Fonda Nāc līdzās! jaukatjā korī un piedalās citos tā rīkotajos pasākumos.

Līva Paula Paleja – saksofons. Pamatskolas izglītību kā neredzīga meitene ieguvusi Strazdumuižas internātvidusskolā, paralēli beigusi Juglas mūzikas skolu klavieru klasē, mācību programmu apgūstot tikai pēc dzirdes. Šogad Līva beidza mūzikas skolu otrreiz -saksofona klasi. Līva ir pirmā neredzīgā meitene, kura Latvijā uzdrošinājās likt skolas nobeiguma eksāmenus kā visi pārējie 9.klašu apsolventi. Un šogad beigusi Babītes vidusskolu, kurā mācījās kopā ar redzīgiem bērniem.

Mihails Oļehovs
– akordeons. Mihails šogad pabeidza Vaivaru pamatskolu. Paralēli apmeklēja Pāvula Jurjāna mūzikas skolu, kurā 9 gadus apguva akordeona spēli. Par mūziku Miša saka: Mūzika ir mana pasaule ar ko es mēģinu dalīties ar citiem un varbūt padarīt tos kaut kripatiņ laimīgākus! Milzīgs paldies manai akordeona skolotājai Nadezdai Pisarevai, kura man atklāja, kas ir mūzika! Nākamo mācību hgadu Miša mācīsies Prāgas mūzikas vidusskolā.

Sarma Freiberga – producente. Jau 23 gadus Sarma Freiberga organizē Latvijā Integratīvo mākslas festivālu Nāc līdzās!, kurā katru gadu piedalās ap 1000 bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Paralēli festivālam Sarma Freiberga vada pašas izauklēto Fondu Nāc līdzās!, kurš īsteno visdažādākos mākslinieciskos projektus cilvēku ar īpašām vajadzībām talantu attīstīšanai, aktīvi iestājas par cilvēku ar īpašām vajadzībām iespējām piedalīties kultūras procesos.

2019-06-15
Laika ziņas
Aptaujas