Jaunumi
17. augustā plkst. 21.00 Zeit aicina uz eksperimentālās mūzikas koncertu

Eksperimentālā mūzika Līgatnē! ELVI koncertpieredze variē starp asumu un lidojumu, starp kustību un iegrimšanu, starp domāšanu un jušanu, lielā blīvumā mēģinot noturēt spriedzi starp pretpoliem. Skaļi un tumši, taču vienlaikus – dinamiski. Pasākumā – arī DEE un Damaging Stimulus dīdžejseti.

«Zeit» premisēs šis būs pirmais eksperimentālas mūzikas notikums, tāpēc arī tā norise ir eksperiments kā iestādei, tā – varētu teikt – arī Līgatnei kopumā. Vasaras sestdienu vakaros šeit publika pulcējusies, lai klausītos klasiskās mūzikas izpildītājos, taču šoreiz sestdienā paredzētais ir gandrīz vai pretnostatījums šai tradīcijai. Apmeklētāji aicināti kā klausīties, domāt un just, tā arī piedalīties kustībā – izjūtot mūziku un atmosfēru ar ķermeni, arī dejojot.

ELVI pazīstams arī kā diskžokejs Elvi Soulsystems, puse no elektroniskās mūzikas dueta ELVI/DUNIAN, filmu mūzikas veidotājs (Aika Karapetjana "Cilvēki tur", Madaras Dišleres "Paradīze '89" un nule pabeigtā režisora Ermīna Baltā debijas spēlfilma "Nakts Pitfāls") un starpdisciplināru laikmetīgās mākslas projektu (dejas izrāde "il cimento della struttura e dell accento", RIBOCA projekts "she who has no crown") līdzautors, kā arī – kultūras notikumu kurators (House Purgatorio, CTyK., KLIK KLAK). Jaunā ELVI koncertprogramma kā nākamais solis pēc projekta MAXIMUM.TOUCH, kurā tika izmantoti vien cilvēciskās balss un dziedājumu motīvi – patapināti no sliktas kvalitātes internetā atrodamām ritma un blūza izpildītāju studijas "a capella" versijām semantiski nozīmīgiem deviņdesmito gadu beigu skaņdarbiem, lai radītu spēcīgu skaņas sienu, kurai piemīt fiziska rakstura iedarbība. 

Biļetes cena: 5 eur 

Iegādāties var: Zeit Kafejnīcā vai Biļešu paradīzē.

2019-08-16