Jaunumi
YFU Latvija stipendiju konkurss skolēniem apmaiņas gadam Francijā vai Vācijā

Šogad YFU Latvija izsludina konkursu skolēniem uz daļējo stipendiju apmaiņas gadam Francijā un Vācijā 2017./18. m.g.Stipendija sedz pusi no apmaiņas gada programmas izmaksām.

Pieteikties stipendijām tiek aicināti skolēni no visas Latvijas. Stipendijas pretendentiem jāatbilst šādiem kritērijiem:

  • ·         Jābūt 9.–11.klases skolniekam/skolniecei (vecumā 15-17 gadiem);
  • ·         Jābūt labām sekmēm skolā;
  • ·         Jābūt stiprai motivācijai vienu mācību gadu pavadīt ārzemēs, lai iepazītu zemes kultūru, tradīcijas, cilvēkus un apgūtu viesvalsts valodu;
  • ·         Pretendentiem jābūt svešvalodas (franču/vācu) priekšzināšanām. 

Pieteikties aicinām ikvienu skolēnu, kas atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem.

Lai pieteiktos stipendijām līdz 3. novembrim uz YFU Latvija biroju (pa pastu uz adresi Kr.Valdemāra iela 14–5, Rīga, LV-1010 vai elektroniski uz adresi info@yfu.lv) jāiesūta šādi dokumenti:

·         Aizpildīta pieteikuma forma (pieejama www.yfu.lv mājaslapā);

·         Pagājušā mācību gada liecības kopija;

·         Motivācijas vēstule – kādēļ Tu gribētu doties apmaiņas gadā un vienu mācību gadu pavadīt ārzemēs? 

Stipendijas pretendentu atlasi veiks YFU Latvija komisija un labākos aicinās uz interviju klātienē. Ar visiem stipendiju kandidātiem YFU Latvija birojs sazināsies personīgi.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar YFU biroju – zvanot uz 27706596vai rakstot uz info@yfu.lv.

Plašāku informāciju par YFU Latvija apmaiņas programmām, iespējām doties apmaiņas gadā un piedāvātajām valstīm, kurās mācīties, var uzzināt mājaslapā www.yfu.lv vai sekojot YFU Latvija sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

 

Kontaktinformācija:

Tīna Pētersone, YFU Latvija programmu koordinatore

tina@yfu.lv, www.yfu.lv

mob.nr. 27706596

 

“YouthForUnderstanding” jeb latviešu valodā “Jaunatne par saprašanos” ir viena no lielākajām skolēnu apmaiņas programmām visā pasaulē, kas sniedz iespēju vidusskolēniem vienu mācību gadu pavadīt kādā no pasaules valstīm, dzīvojot vietējā ģimenē un apmeklējot vietējo skolu, šādā veidā arī vistiešāk iepazīstot viesvalsts ikdienu, tradīcijas un kultūru. Ik gadu YFU organizētajās programmās piedalās vairāk kā 7000 skolēni visā pasaulē. YFU birojs Latvijā darbojas jau kopš 1991. gada kā nevalstiska, reliģiski un politiski neitrāla mācību apmaiņas programma, kuras darbība balstīta uz brīvprātīgu iesaistīšanos.


 

Publicēts 2016. gada 25. oktobrī

2016-10-25