Jaunumi
Aicina darbā Dienas, interešu un amatnieku centra vadītāju

Līgatnes novada pašvaldības aģentūra “Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs” izsludina pretendentu pieteikšanos vakancei

Dienas, interešu un amatnieku centra vadītājs (profesijas klasifikatora kods 1431 15)

ar normālu darba laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • Plānot un vadīt Dienas, interešu un amatnieku centra darbību saskaņā ar iestādes nolikumu;
  • Noteikt darbības prioritātes un kontrolēt darbinieku amata pienākumu izpildi;
  • Nodrošināt interešu, mūžizglītības un socializācijas programmas bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem; izglītojošas un izklaides programmas tūristiem un Līgatnes viesiem;
  • Izstrādāt ar interešu izglītību un mūžizglītību, tūrisma organizāciju saistītos projektus un organizēt ES struktūrfondu vai cita finansējuma piesaisti.
  • Izstrādāt programmas un projektus tūristu piesaistei objektā „Amatu Māja”;
  • Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un citām sturktūrām veikt nepieciešamās darbības nodarbinātības problēmu risināšanai un bezdarba līmeņa mazināšanai;
  • Piedalīties Aģentūras stratēģijā noteikto mērķu, darbības virzienu un vidēja termiņa prioritāšu realizācijā;
  • Nodrošināt funkciju vadību pēc projektu vadības principa.

Piedāvājam:

  • aktīvu un dinamisku pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (Bruto 891,00 EUR mēnesī);
  • iespēju attīstīt savas idejas un pilnveidot prasmes skaistā un radošā darba vidē.

Prasības kandidātam:

  • augstākā izglītība, vēlams pedagoģijā, kultūras vai tūrisma jomā;
  • atbildība un iniciatīva;
  • spēja saprasties ar cilvēkiem;
  • spēja pielāgoties un darboties elastīgi, strādājot gan patstāvīgi, gan komandā;
  • priekšroka pretendentiem ar pieredzi vadošā amatā;
  • pieredze iestādes vai struktūrvienības finanšu līdzekļu plānošanā, izlietošanā;
  • izpratne par ES struktūrfondu un citu projektu līdzekļu piesaisti;
  • labas datorlietošanas prasmes;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • vēlams autovadītāja apliecība

Pieteikumu vēstules un CV gaidīsim līdz 2018. gada 15. augustam. Sūtīt uz e-pastu kultcentrs@ligatne.lv

2018-07-29
Laika ziņas
Aptaujas