Jaunumi
Aicina piedalīties konferencē par finansējuma iespējām sadarbībai ar Austrumu partnerības valstu pašvaldībām

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicina uz konferenci “Pašvaldību sadarbības tilti: no rietumiem līdz austrumiem” par attīstības sadarbības ar Austrumu partnerības valstu pašvaldībām aktivitāšu veicināšanu un finansējuma iespējām! Konference notiks 16. novembrī Rīgā, viesnīcā „Radisson Blu Daugava Hotel” (Kuģu iela 24).

Starptautiskajā konferencē piedalīties aicināti visi interesenti, kuri Latvijā strādā ar attīstības sadarbības un attīstības izglītības jautājumiem – pašvaldības, valsts pārvaldes iestādes, nevalstiskās organizācijas. Pieteikties dalībai var līdz 13. novembrim Latvijas Pašvaldību savienības mājas lapā šajā saitē! Konferences darba valodas: latviešu un angļu (tulkojums tiks nodrošināts).

Konferences dalībnieki diskutēs par četrām Austrumu Partnerības prioritārajām jomām: ekonomikas attīstība un labākas tirgus iespējas, iestāžu stiprināšana un laba pārvaldība, energoefektivitāte un klimata pārmaiņas, mobilitāte un cilvēku savstarpējie kontakti. Konferencē īpaša vērība tiks pievērsta ES un AP valstu pašvaldību sadarbības veicināšanai, aplūkojot dažādas finansējuma iespējas un daloties pieredzē par īstenotajiem pašvaldību labās prakses piemēriem Baltijas valstīs, Itālijā, Moldovā un Nīderlandē, kas varētu kalpot ierosmei Latvijas pašvaldībām.

Konferences darba kārtība šeit.

 

Informāciju sagatavoja:

Agita Kaupuža

Amats: LPS padomniece Eiropas Savienības jautājumos,

LPS pārstāvniecības Briselē vadītāja

Tālrunis: +3222040670

E-pasts: agita.kaupuza@lps.lv

2017-11-03
Laika ziņas
Aptaujas