Jaunumi
Aicinājums pieteikties semināram "Baltics Networking Brunch"

Latvijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punktiem no 29. līdz 30. jūnijam organizē divu dienu partnerības veicināšanas semināru „Baltics Networking Brunch” Siguldā un Cēsīs.

Pasākuma mērķis ir veidot sadarbības iespējas nākotnē starp dažādām organizācijām un pašvaldībām, to iestādēm. Pasākums notiek vienā laikā ar ikgadējo sarunu festivālu „Lampa” (https://www.festivalslampa.lv/lv).

Dalībnieki ir aicināti piedalīties partnerības veicināšanas sesijā un pēc tās apmeklēt arī pašu festivālu „Lampa”, kas būtu labs ieguvums organizācijas kapacitātes stiprināšanai un starptautiskās pieredzes iegūšanai.
Partnerības veicināšanas pasākums ļaus iepazīstināt savu organizāciju un iepazīt citas organizācijas no Lietuvas un Igaunijas iespējamo kopīgo iniciatīvu realizēšanā.
Lai piedalītos partnerības veicināšanas pasākumā, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu angļu valodā ŠEIT

Pieteikšanās termiņš – 2018. gada 28. maijs

Pēc pieteikšanās termiņa beigām ES programmas „Eiropa pilsoņiem” Baltijas valstu informācijas punkti, izvērtējot aizpildītās pieteikuma anketas, atlasīs semināra dalībniekus un paziņos rezultātus visiem dalībniekiem, nosūtot informāciju uz pieteikumā norādītajiem e-pastiem.

Partnerības veicināšanas pasākums norisināsies 29. jūnijā viesnīcā „Santa” (http://www.hotelsanta.lv/) Siguldā un 30.jūnijā Cēsu pils semināru zālē (http://cesupils.lv/ ).
Latvijas dalībniekiem ir iespēja pievienoties uz pasākumu Siguldā lietuviešu un igauņu delegācijai 29. jūnija pēcpusdienā, ap plkst.16:30 izbraukšanā no Rīgas. (Vieta tiks precizēta un to varēs noskaidrot no ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkta, tel. 67330228, e-pasts: Agnese.Rubene@km.gov.lv ). Tiks arī nodrošināts transports (30.jūnija rītā) no Siguldas uz Cēsīm. Atgriešanās (30.jūnijā) no Cēsīm uz Rīgu ar lietuviešu un igauņu delegāciju tiek plānota ap plkst. 16:00.

Dalībnieki var arī paši organizēt savu ceļošanas veidu, ņemot vērā, ka transporta izdevumi būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Tā kā semināra programma ir paredzēta divām dienām, tad dalībniekiem, ir iespēja pieteikties uz naktsmītni viesnīcā Siguldā. Viesnīcas izdevumus par vienu nakti (29.-30.jūnijs) segs Lietuvas un Igaunijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkti.

Detalizēts uzaicinājums un pasākuma apraksts pieejams ŠEIT

Kontaktinformācija Latvijā:
ES programmas informācijas punkts Latvijā
Agnese Rubene
Tel. 67330228
E-pasts: Agnese.Rubene@km.gov.lv

 

2018-05-27
Laika ziņas
Aptaujas