Jaunumi
Aicinām darbā tūrisma infromācijas centra vadītāju

Pašvaldības aģentūra “Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs” izsludina pretendentu pieteikšanos vakancei

Līgatnes tūrisma informācijas centra vadītājs

(profesijas klasifikatora kods 1431 05)

ar normālu darba laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot un vadīt tūrisma informācijas centra darbu, noteikt darbības prioritātes un kontrolēt darbinieka amata pienākumu izpildi.
  • klientu apkalpošana, tūrisma informācijas sniegšana, konsultēšana par tūrisma pakalpojumiem klātienē, e-pastos un telefoniski;
  • sistemātiska informācijas uzturēšana un atjaunošana Tūrisma centrā, mājas lapā, sociālajos tīklos;
  • tūrisma pakalpojumu pārdošana;
  • tūrisma informācijas vākšana un apkopošana;
  • klientu uzskaites veikšana;
  • līdzdalība tūrisma materiālu izstrādē, projektu ieviešanā un Tūrisma centra pasākumu organizēšanā.

Piedāvājam:

  • aktīvu un dinamisku pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu (Bruto 785,00 EUR mēnesī);
  • iespēju attīstīt savas idejas un pilnveidot prasmes skaistā un radošā darba vidē.

Prasības kandidātam:

  • zināšanas un interese par tūrisma nozari, tūrisma informācijas sniegšanu un darbu ar klientiem;
  • zināšanas par Līgatni un Līgatnes novada vēsturi un kultūrvēsturi;
  • teicamas latviešu valodas un labas vismaz vienas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, citas – var tikt uzskatītas par priekšrocību;
  • spēja pielāgoties un darboties elastīgi, strādājot gan patstāvīgi, gan komandā;
  • spēja saprasties ar cilvēkiem;
  • labas datorlietošanas prasmes;
  • atbildība un iniciatīva.

Pieteikumu vēstules un CV gaidīsim līdz 2018. gada 15. jūnijam. Sūtīt uz e-pastu kultcentrs@ligatne.lv

2018-06-01
Laika ziņas
Aptaujas