Jaunumi
Aktualitātes veselības aprūpē

CĒSU KLĪNIKAS kolektīvs  priecājas un apsveic Jaunā gada pirmajās trīs dienās dzimušo 5 bērnu vecākus un  radus! Gada sākumā pirmās dzimušas meitenītes – 1. janvārī pasaulē ieradās  divas meitiņas, pl. 3.25 Cēsu 2014. gada pilsētas bērns Elza, bet otrai meitiņai, kura piedzima pl.20.10 vecāki vel vārdu nav devuši. Savukārt 3.janvārī Cēsu klīnikā piedzima dvīņu meitenes Santa un Sandra.

Pagājušajā gadā CĒSU KLĪNIKĀ  reģistrētas 430 dzemdības. Valsts kļuvusi bagātāka par 433 bērniem, tajā skaitā ar 3 dvīņu pāriem.

Kā vienu no 2014. gada prioritātēm CĒSU KLĪNIKAS valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa min aktīvu darbu pie kvalitātes vadības sistēmas izstrādes un ieviešanas. Šajā gadā plānojam paplašināt rehabilitācijas pakalpojumu klāstu. Pēc pacientu pieprasījuma palielinam medicīniskās mājas aprūpes pieejamību, piesaistot papildus māsu. Kā uzsver I.Liepa ir svarīga iedzīvotāju informētība par šī pakalpojuma pieejamību, jo tas ir viens no tiem, kas atspoguļo valsts rūpes par saviem iedzīvotājiem-piedāvājot pacientiem bezmaksas veselības aprūpes pakalpojumus mājās, ja viņam ir nepieciešama regulāra (pastāvīga) ambulatora ārstnieciskā palīdzība, bet medicīnisku indikāciju dēļ pacients nespēj ierasties ārstniecības iestādē ambulatorās aprūpes saņemšanai.

Patiess prieks par Garīgās veselības centra Psihiatrijas dienas stacionāra pilnveidoto darbības formu, kas ir sevi pierādījusi ar pacientu plūsmas palielināšanos. Liels paldies jāsaka narkologam, psihiatram Dr. I. Paeglei, kura ir iesaistījusies aktīvā darbā par pacientu veselības stāvokļa uzlabošanu. Šobrīd norit sarunas ar speciālistiem, lai līdz Jāņiem  Cēsīs, Palasta ielā 15 esošie ambulatorie speciālisti  un reģistratūras darbinieki pārceltos uz darbu Slimnīcas ielā 9. Veselības aprūpes centrā, tautā sauktajā ”Poliklīnikā” savu mājvietu saglabās Garīgās veselības centrs un plaušu slimību speciālisti.

2014. gadā CĒSU KLĪNIKA plāno investēt jaunas medicīniskās aparatūras iegādē pirmsoperāciju un dienas ķirurģijas nodaļai, atbilstoši augstajam pacientu pieprasījumam. Tuvākie remonta darbi plānoti bērnu un dzemdību-ginekoloģijas nodaļās.

 

SIA „CĒSU KLĪNIKA” kolektīvs novēl veselīgu un veiksmīgu 2014. gadu.

2014-01-06
Laika ziņas
Aptaujas