Jaunumi
Ar sveicieniem no Laimīgās zemes!

 

Ar sveicieniem no laimīgās zemes
Sarmīte Feldmane
   Līgatnes novads. Tūrisma informācijas centra no šīs nedēļas var nopirkt Ziemassvētku kartītes ar Līgatnes skatiem ziemā.
 “Gan paši līgatnieši, gan viesi ierosināja, ka tas būtu ļoti jauki, ja apsveikumā Ziemassvētkos varētu nosūtīt īstu kartīti no Līgatnes,” stāsta Tūrisma un informācijas centra speciāliste Ramona Vasiļjeva. Ātri vien ideja tika īstenota. Anita Jaunzema izvētīja ziemas bilžu krājumus, visi kopā izraudzījās piecus skatus, nu tie pārtapuši pārlokāmās kartītēs, kuras rotā uzraksts “Sirsnīgi sveicieni Ziemassvētkos no Līgatnes!”, “Siltus Ziemassvētkus!”, kā arī novada ģerbonis un logo.
 “Lai gan kartītes tikai nupat ir pārdošanā, cilvēki atzinuši, ka noteikti radiem un draugiem vēlas sūtīt tieši sava novada apsveikumus. Par to, ka ir kartītes ar Līgatnes skatiem, stāsts iet no mutes mutē,” stāsta Ramona. Līgatnē var iegādāties arī apsveikumus, kas ražoti uz Līgatnes papīrfabrikas ražotā nebalinātā papīra.
 “Ceram, ka bijušie līgatnieši vai tie, kuri pasaulē būs priecīgi saņemt Ziemassvētku apsveikumu no mājām, bet citiem tas būs atgādinājums - ak, pasaulē ir laimīgā zeme,” bilst Ramona.
 Tiek drukātas arī piecas dažādas parastās kartītes, uz kurām redzami iecienīti tūrisma objekti Līgatnē dažādos gadalaikos. Šīs kartītes var sūtīt bez aploksnes. “Tūristi vienmēr kaut ko vēlas iegādāties piemiņai no vietas, kas patikusi, kur jutušies labi,” saka Tūrisma un informācijas centra speciāliste.
 
 

 

2010-12-07
Laika ziņas
Aptaujas