Jaunumi
Ceļā uz simtgades Deju svētkiem dejotāji aicina uz "Māras zemes" uzvedumu Līgatnē 24. martā
 
Iepazīsti deju svētkus tuvplānā! Ceļā uz Latvijas simtgadi Līgatnē izdejosim lieluzvedumu "Māras zeme".
 
Vairāk nekā 800 dejotāju no 13 novadiem 24. martā satiksies Līgatnes novada Sporta hallē, lai izdejotu vasarā gaidāmo XXVI Latviešu Vispārējo Dziesmu un XVI Deju svētku repertuāru. Deju lieluzvedums "Māras zeme" aptver mūsu tautas vēstures nozīmīgākos brīžus no pirmsākumiem līdz šodienai, no baltu cilšu sanākšanas Daugavas krastos un laika, kad pirmoreiz minēts sarkanbaltsarkanais karogs, līdz Latvijas Republikas simtgades svinībām. 
 
„Māras zemes” dejas izdejos 34 kolektīvi – „Zeperi” no Līgatnes, „Gatve”, „Daiļrade” un „Auseklītis” no Rīgas, „Amata „un „Skujene” no Amatas, „Vaive”, „Kande”, „Saulgrieži” un „Raitais solis” no Cēsīm, „Saime” no Garkalnes, „Katvari” un „Varavīksne” no Limbažiem, „Metieniņš” no Lēdurgas, „Raksti” no Ogres, „Jumis”, „Miķelis”, „Virpulis”, „Veselava”, „Sadancis”, „Tūdaliņš” un „Zelta virpulis” no Priekuļiem, „Trejdeviņi” no Raunas, „Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, „Straupe”, „Idumeja” un „Munsturis” no Straupes, kā arī „Balga”, „Juveris”, „Slātaviņa” un „Mudurainis” no Vecpiebalgas.
 
Koncerts notiks 24. martā plkst. 18.00 Līgatnes novada Sporta centrā. Biļetes par 4 eiro (Līgatniešu karšu īpašniekiem - par 3 eiro) nopērkamas Līgatnes novada domes kasēs un "Biļešu paradīzē". 

2018-03-24
Laika ziņas
Aptaujas