Jaunumi
Cēsīs notiks seminārs par starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu "Award"

Otrdien, 6.februārī, plkst.13.30 Cēsu bērnu un jauniešu centrā notiks Valsts izglītības satura centra (VISC) rīkots seminārs par starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu "Award".

Vai esi pieaugušais skaistajā Vidzemē, kurš ikdienā darbojas ar jauniešiem no 14 līdz 24 gadiem, kurš iedvesmo viņus un mudina noticēt, ka visiem kopā izdosies? Varbūt vēlies uzzināt par neformālās izglītības rīku, ko var izmantot, lai palīdzētu jauniešiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei? Varbūt esi vecāku padomes pārstāvis, kurš vēlas uzzināt, kādas ir iespējās novada jauniešiem iesaistīties ārpusskolas aktivitātēs? 

Ja kaut uz vienu no šiem jautājumiem neminstinoties varēji atbildēt ar JĀ, tad aicinām uz bezmaksas semināru otrdien, 6. februārī, ko organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Cēsu Bērnu un jauniešu centru „Spārni”.

Pie kafijas, semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar Latvijā pieejamo starptautisko jauniešu programmu „Award”, kas dod iespēju ikvienam jaunietim (pat visklusākajam un nosvērtākajam) pilnveidoties, attīstīt savas mērķu plānošanas prasmes, uzlabot fizisko sagatavotību, darboties brīvprātīgās aktivitātēs, piedalīties piedzīvojumu ceļojumos ar citiem jauniešiem, turklāt kā novērtējumu par sasniegto iegūt starptautiski atzītu bronzas, sudraba vai zelta apbalvojumu.

Semināra mērķauditorija: Pieaugušie - skolu direktoru vietnieki audzināšanas darbā, pedagogi,jauniešu centru darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, vecāku skolu padomes pārstāvji, NVO pārstāvji u.c.

Norises vieta: Cēsu Bērnu un jauniešu centrs, „Spārni”, Bērzaines iela 4, Cēsis

Darba kārtība:
13.15-13.30 Ierašanās, reģistrācija
13.30-13.45 Ievads. Starptautiskā jauniešu programma Award. Award vadītājs. Iespējamā jauniešu iesaiste programmā.
13.45-14.00 Pieredzējušās Award vadītājas stāsts par savu programmas Award īstenošanas pieredzi Taurupes pamatskolā.
14.00-14.10 Zelta apbalvojuma ieguvējas stāsts par dalību programmā Award
14.10-14.30 Jautājumi un atbildes

Aicinām reģistrēties uz šo pasākumu līdz 2. februārim šeit: https://goo.gl/forms/A8XWODxETKi18DRf1 vai arī rakstot livija.uskale@visc.gov.lv - dalībnieku skaits ierobežots!

Vairāk informācija par programmu "Award" atradīsiet: http://award.lv/

 

2018-01-31