Jaunumi
ENSURE projekta partneri tiksies Pezāro, Itālijā

Informācija presei

 

EIROPAS TĪKLS LAUKU TERITORIJU KOHĒZIJAI UN SOLIDARITĀTEI

 

4. starptautiskā partneru tikšanās

 

LĪDZDALĪBA UN DEMOKRĀTIJA VIETĒJĀS ATTĪSTĪBAS STRATĒĢIJĀS

 

NĀKOTNES LAUKU ATTĪSTĪBA. KOPĒJĀ LAUKSAIMNIECĪBAS POLITIKA 2021-2017.

 

Pezāro, Itālija

2018. gada 15.-17. oktobris

 

ENSURE projekts: partneri  tiekas Pezāro, Itālijā!

 

Alesandro Bartolas asociācija uzņems ceturtās starptautiskās projekta partneru tikšanās dalībniekus Pezāro pilsētā, Itālijā no 15. līdz 17. oktobrim.  Pasākumā, ko finansē programma "Eiropa pilsoņiem", piedalīsies 37 dalībnieki no Slovēnijas, Horvātijas, Serbijas, Čehijas, Polijas, Spānijas, Bulgārijas, Latvijas (Līgatnes), Grieķijas, Melnkalnes, Itālijas, Ungārijas un Rumānijas.

Trīs dienu programmas laikā partneri pārrunās dažādus tematus, kas iekļaujas galvenajā pasākuma tēmā - "Kopīgā lauksaimniecības politika no jaunas perspektīvas". Partneri pārrunās savu pieredzi lauku attīstības politikā un lauku attīstības iniciatīvas, kā arī piedalīsies konferencē un apspriedīs pašreizējo Kopīgo lauksaimniecības politiku no 2014. līdz 2002. gadam, kā arī priekšlikumus jaunajai lauksaimniecības politikai 2021.-2027. gadā.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Lauksaimniecības skolu, Pezāro lauksaimniecības akadēmiju, Urbīno universitāti un asociāciju " Produttori della  Valle  del  Foglia". Pasākumu atbalsta Markes reģiona padome un Pezāro pilsētas pašvaldība.  

Partneriem būs iespēja viesoties vīna un olīvu fermā un iepazīt tradicionālās Itālijas garšas. Ieplānota arī kultūras programma ar Urbīno hercoga pils apmeklējumu.

 

Vairāk par projektu iespējams uzzināt ENSURE facebook lapā: https://www.facebook.com/ensurenetwork/.

2018-10-10
Laika ziņas
Aptaujas