Jaunumi
Kā sagaidīsim Latvijas simtgadi Līgatnē?

Katru gadu, tuvojoties novembrim, aizvien vairāk aizdomājamies par savu tautu, tās vērtībām un simboliem. Skolās runā par patriotismu. Vai lepojos, ka esmu latvietis? Vai esmu gatavs gan aizstāvēt, gan pārstāvēt savu tautu? Kas liecina par to, ka esmu šīs mazās, bet nozīmīgās tautas pārstāvis? Kas atšķir mani no citiem?

Nākamais gads mūsu valstij būs īpašs. Svinēsim Latvijas 100. dzimšanas dienu. Kā mēs to sagaidīsim, kā mēs tai gatavosimies savā – Līgatnes novadā?

Varbūt izzināsim savas saknes, pētot savas dzimtas koku? Varbūt iesaistīsimies akcijā „Katram savu tautas tērpu” vai akcijā „Par tīru latviešu valodu” (bez žargoniem un svešvārdiem). Amatiermākslas kolektīvi gatavosies un parādīs sevi Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkos – koncertos, izstādēs.

Līgatnieši būs aicināti iesaistīties Amatu mājas akcijā „Katram savus rakstainos cimdus”, kurus jāpaspēj noadīt līdz 2018. gada rudenim, piedaloties izstādē, vēlāk nēsājot, lepojoties ar savu latvisko mantojumu.

Līdz 100 gadei iecerēts pagatavot kopīgu audeklu, kura aušanā iesaistījušies 100 līgatnieši, ieaužot savas domas un enerģiju.

Aicinām ikvienu padomāt, KĀ SAGAIDĪSIM LIELOS SVĒTKUS?

Esam atvērti idejām.

Nāciet, zvaniet, stāstiet, rakstiet. Gaidīsim Jūsu ierosinājumus līdz 15. decembrim.

Jūsu Kultūras un tūrisma centrs, tālr. 27091308, e-pasts kultura@ligatne.lv

2017-11-24
Laika ziņas
Aptaujas