Jaunumi
Kā visu paspēt un turklāt justies labi?

Līdz ar mācību gada sākumu Līgatnes Māmiņu klubs projekta "Sabiedrība ar dvēseli" ietvaros reizi mēnesī organizēs izglītojošas lekcijas, uz kurām ir aicināts ikviens interesents.

30. septembrī plkst. 11:00 Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā viesosies veselīga dzīvesveida piekritējs Kaspars Vendelis ar lekciju "Kā visu paspēt un turklāt justies labi".

Kaspars stāsta:

Mums visapkārt ir tik daudz stimulu. Nemitīgi esam neapmierināti ar ikdienu. Vai naudas būtu par maz, vai laika nepietiek? Nemitīgi sirdsapziņas pārmetumi, ka nepietiekami daudz uzmanības veltām saviem bērniem. Mēs pārāk daudz skatāmies TV un neveselīgi ēdam. Pat tad, ja skaidri apzināmies, ka tā nevajadzētu darīt. Protams, ka vēlamies arī vairāk staigāt ar kājām, vienkārši pakustēties, ja ne gluži uzreiz sportot. Atpazīsti šo? Viss augstāk minētais ir tipiski vairumam cilvēku. Arī es esmu tādā pat kategorijā un riska grupā. Esmu trīs bērnu tēvs, kurš tik daudz ko grib izdarīt vienās 24 stundās. Kā lai to izdara, kā lai visu paspēj un visu izdara? Esmu gatavojies, lai atbildētu uz šo jautājumu. Man ir uzkrājušās šādas tādas atziņas un pieejas. Tās dažkārt saucu par trikiem. Vēlos padalīties - kā atrast labos trikus, tos izmēģināt un izmantot, lai neko nenokavētu, visu paspētu un turklāt justos labi.

Kaspars Vendelis

 

Projekta vadītāja: Natālija Juškova

Atbalstītāji: Līgatnes Māmiņu klubs, projekts “Sabiedrība ar dvēseli”

 

2017-09-30
Laika ziņas
Aptaujas