Jaunumi
Kultūras un tūrisma centrs aicina darbā audzinātāju-koordinatoru

Pašvaldības aģentūra “Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs”

aicina darbā uz 0,5 slodzi

audzinātāju-koordinatoru (profesijas klasifikatora kods 3412 09)

Dienas, interešu un amatnieku centrā

Galvenie amata pienākumi:

-          pieskatīt pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērnus Dienas, interešu un amatnieku centrā darba dienās no plkst.15.00 – 19.00, Augšlīgatnē, Nītaures ielā 4;

-          piedāvāt organizētas brīvā laika pavadīšanas iespējas pieskatāmajiem bērniem, t.i., kopīgas darbošanās, galda spēles, radošas darbnīcas, kustību aktivitātes u.c.;

-          veidot pozitīvu sadarbības vidi;

-          rūpēties par pieskatāmo bērnu drošību;

-          piedalīties Dienas, interešu un amatnieku centra organizētajās un Aģentūras organizētajās aktivitātēs.

Prasības kandidātam:

-          pedagoģiskā izglītība, var būt students pedagoģijas specialitātē;

-          augsta atbildības sajūta un iniciatīva;

-          labas saskarsmes un komunikācijas prasmes darbā ar bērniem, sadarbībā ar vecākiem un kolēģiem.

Piedāvājam:

-          interesantu un atbildīgu darbu;

-          iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;

-          atalgojumu (bruto) 501,00 EUR mēnesī par 1 slodzi.

Pieteikumu vēstules un CV sūtīt līdz 2018. gada 23. augustam uz e-pastu kultcentrs@ligatne.lv , tālr. informācijai 28395513

2018-08-13
Laika ziņas
Aptaujas