Jaunumi
Latvijas Darba devēju konfederācija gada balvas ceremonijā apbalvos izcilākos Latvijas darba devējus

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) kā ik gadu valsts svētku noskaņās novembrī pasniegs balvas izcilākajiem, ietekmīgākajiem un sociāli atbildīgākajiem Latvijas darba devējiem. Svinīgā ceremonija, kurā piedalīsies arī valsts prezidents Raimonds Vējonis, norisināsies šī gada 10. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā. Apbalvojuma mērķis ir izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, attīstot uzņēmēju un publiskās pārvaldes sadarbību reģionālā un nacionālā līmenī.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: “LDDK Gada balva ir kļuvusi par nozīmīgu Latvijas atbildīgāko uzņēmēju godināšanas pasākumu, kad reizi gadā varam īpaši pateikties tiem darba devējiem, kas ar augstu pienākuma apziņu pret savu darbu un valsti veicina ne tikai uzņēmumu izaugsmi, bet arī Latvijas tautsaimniecības attīstību. Uzņēmējdarbība ir valsts ilgtspējas pamats – jo vairāk izcilu darba devēju, kas ar saviem veiksmes stāstiem iedvesmo citus uzņēmējus sekot viņu piemēram, jo  straujāka izaugsme un augstāks labklājības līmenis būs mūsu valstī.”

LDDK tradicionāli apbalvos labākos darba devējus Latgalē, Zemgalē, Kurzemē, Vidzemē, Rīgā un Rīgas reģionā, savukārt lielākie uzņēmumi sacentīsies par labākā Latvijas darba devēja titulu. Tāpat tiks godināta darba devējiem draudzīgākā valsts iestāde, pašvaldība un labākais uzņēmums mācību prakšu nodrošināšanā. Šogad balvu pasniegšanas ceremonijā pasniegs arī divas jaunas specbalvas – ilgtspējīgākajam darba devējam Latvijā un balva senioriem draudzīgākajam darba devējam Latvijā.

Latvijas Darba devēju konfederācija aicina uzņēmumus pieteikties LDDK Gada balvai 2017 līdz š.g. 2. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu:

“Labākais darba devējs”: http://ej.uz/lddkbalva2017

“Darba devējam draudzīgākā valsts iestāde”: http://ej.uz/lddkvalsts2017

“LDDK Gada balva par ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanā”: http://ej.uz/lddktautsaimnieks2017

Visus pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrija, kurā piedalās Valsts kancelejas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, SIA „Lursoft", Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Laikraksta “Dienas Bizness“, SIA “Prakse.lv” un citi pārstāvji.

2016. gada laureāti: labākais darba devējs Vidzemē – A/S “Cēsu alus”, Zemgalē – SIA “Tenapors”, Latgalē – SIA “Ariols”, Kurzemē – SIA “Ventspils nafta” termināls, Latvijā – Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgā – SIA “Tele 2 Shared Service Center”, Rīgas reģionā – SIA “X Infotech” un labākais mācību prakses nodrošinātājs – A/S “Latvenergo”. Gada tautsaimnieka balvu 2016. gadā saņēma divas spēcīgas personības – SIA “Mikrotīkls” priekšsēdētājs Džons Martins Talijs (John Martin Tully) un valdes loceklis Arnis Riekstiņš. Par darba devējiem draudzīgāko pašvaldību atzina Ādažu novada domi, bet darba devējiem draudzīgākā valsts iestāde 2016. gadā bija Lauku atbalsta dienests.Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993.gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli–ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 112 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 64 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

2017-09-20