Jaunumi
Latvijas lauku konsultāciju centrs Priekuļos piedāvā semināru "Ievads grafiskajā dizainā: Elektronisko plakātu, ielūgumu, apsveikumu izstrāde"

Mūsdienās cilvēki arvien vairāk laika pavada interneta vidē. Un līdz ar šo fenomenu ir mainījusies ne tikai vieta, kur cilvēks iegūst informāciju, bet arī  cilvēku informācijas uztvere. Lai uzņēmēja vēstījums efektīvi sasniegtu mērķauditoriju, nākas izmantot visdažādākos paņēmienus. Viens no tiem – informācijas izvietošana sociālajos tīklos un mājasalapās internetā. Tomēr, lai Tava ziņa nepazustu starp tūkstošiem citu, ir jādomā un jārīkojas radoši.

Šis grafiskā dizaina ievadkurss ir domāts tiem uzņēmējiem un interesentiem, kas ir gatavi radošai pieejai komunikācijā ar interneta lietotājiem (potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem) gan Latvijā, gan ārpus tās.

Kursa ietvaros būs iespēja iepazīties ar pasaules tendencēm grafiskā dizaina jomā, kā arī gūt praktiskas iemaņas elektronisku plakātu, ielūgumu, apsveikumu  izstrādē.

Semināra apmeklētājiem nav nepieciešamas obligātas priekšzināšanas darbā ar grafiskā dizaina datorprogrammām.

Semināra saturs:

·        Pasaules tendences  grafiskajā dizainā un tā loma uzņēmuma attīstībā;

·        Praktiski padomi un rīki grafiskā dizaina radīšanai uzņēmuma reklāmas, reprezentācijas u.c. vajadzībām;

·        Praktiskā nodarbība elektronisko “ziņnešu” (kartiņu, plakātu) izstrādē.

*Semināra dalībniekiem vēlams ierasties ar saviem portatīvajiem datoriem, kuri nodrošināti ar Adobe Photoshop programmu, lai pilnvērtīgi piedalītos semināra praktiskajā daļā, veidojot elektroniskos “ziņnešus” (plakātus, kartiņas, ielūgumus).

 

Mācību maksa 18 EUR

Norises laiks: 17.marts

Vieta: Priekuļi, Dārza iela 12 

Mācībām lūgums pieteikties līdz 5. martam , zvanot 26360434 vai rakstot gunda.kazerovska@llkc.lv


Publicēts 2017. gada 14. februārī

2017-02-14
Laika ziņas
Aptaujas