Jaunumi
Latvijas simtgades programmas aktualitātes decembrī

 

Aizvadīta Latvijas valsts simtā dzimšanas diena

 

18. novembrī ar plašu programmu Rīgā, visā Latvijā un pasaulē nosvinēta Latvijas valsts dibināšanas 100. gadadiena. Svētku notikumi norisinājās visu nedēļas nogali gan Latvijā, gan vismaz 37 pasaules valstīs.

UZZINI VAIRĀK

 

 

Atklās Nacionālās enciklopēdijas elektronisko vietni enciklopedija.lv

 

18. decembrī gaidāms nozīmīgs Latvijas valsts simtgades programmas notikums - vietnē enciklopedija.lv tiks atvērts universāls un augstticams informācijas avots latviešu valodā tiešsaistē - Nacionālās enciklopēdijas elektroniskā versija!

UZZINI VAIRĀK

 

 

Latvijas stikla māksla Somijā

 

Līdz 26. decembrim Somijas Stikla muzejā apskatāma vērienīga mākslinieka Arta Nīmaņa personālizstāde “Saule un Mēness”. Rīhimaki Stikla muzejs ir viens no vadošajiem šīs nozares muzejiem pasaulē. 

UZZINI VAIRĀK

 

Simtgades starptautiskajā programmā - laikmetīgās mākslas izstāde Parīzē

 

Parīzē Fondation d’entreprise Ricard līdz 22. decembrim skatāma laikmetīgās mākslas izstāde “Barbars Parīzē”, kuras vadmotīvs ir Latvijas 20. gadsimta trīsdesmito gadu rakstnieka un literatūras kritiķa Andreja Kurcija radošais veikums.

UZZINI VAIRĀK

 

JĒKABS,
                             MIMMI UN
                             RUNĀJOŠIE SUŅI
                             treileris

 

Video treileris: "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi"

 

Nākamā gada 1. februārī programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" uz Latvijas kinoekrāniem nonāks animācijas studijas “Atom Art” jaunākā filma bērniem “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”.

UZZINI VAIRĀK

 

 

Skolēni piedalās programmas "Latvijas skolas soma" aktivitātēs

 

Mācību gada sākumā atklāta Latvijas valsts simtgades programma "Latvijas skolas soma"; skolēni visā Latvijā aktīvi piedalās programmas aktivitātēs.

PROGRAMMAS "LATVIJAS SKOLAS SOMA" AKTUALITĀTES

 

 

airBaltic sāk lidojumus ar lidmašīnām, kuras 14 Latvijas pilsētu vārdus nesīs pasaulē

 

Latvijas lidsabiedrības airBaltic 14 jaunās Airbus A220-300 lidmašīnas rotā mīlētāko Latvijas pilsētu vārdi. Kopumā balsošanā par populārākajām pilsētām tika saņemtas 98 000 balsis.

UZZINI VAIRĀK

 

Tapusi dokumentālā filma par par ceļu "1836" un akciju "Izgaismo Latviju"

 

Filma "Izgaismot Latviju" ir atskats uz trīs ar pusi gadus ilgajiem ekspedīciju gājieniem apkārt Latvijai, kas kulminēja ar 21. jūnijā notikušo simtgades akciju “Izgaismo Latviju”. Filma tiks izrādīta Latvijas pierobežas novados.

UZZINI VAIRĀK

 

 

Latvijas sociālo tīklu lietotāji izveido savu 100 grāmatu sarakstu

 

Latvijas iedzīvotāji sociālo tīklu platformās Facebook, Twitter un Instagram izveidojuši 100 vērtīgāko grāmatu sarakstu. Tajā iekļauti tikai latviešu autoru darbi. Noskaidro cik grāmatas esi izlasījis!

UZZINI VAIRĀK

 

 

 

Atsaucoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, vēlamies informēt, ka Jūsu personīgos datus (vārds, uzvārds, e-pasta adrese) izmantosim tikai, lai ziņotu par Latvijas valsts simtgades programmas aktualitātēm, kā arī apstiprinām, ka Jūsu dati tiek rūpīgi uzglabāti un netiek, un netiks atklāti trešajām personām.

Ja vēlaties saņemt LV100 e-jaunumus arī turpmāk, tad nekādas papildu darbības nav nepieciešams veikt. Gadījumā, ja nevēlaties saņemt jaunumus, lūdzu, atrakstieties, izmantojot saiti e-jaunumu beigās.

 

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

 

twitter

facebook

youtube

instagram

draugiem

2018-12-17
Laika ziņas
Aptaujas