Jaunumi
Latvijas simtgades programmas aktualitātes janvārī

Šogad atzīmē Latvijas Neatkarības kara un Latvijas armijas simtgadi

2019. un 2020. gadā Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Aizardzības ministrija un Nacionālie bruņotie spēki rīko Latvijas Neatkarības kara un Latvijas armijas simtgadei veltītus pasākumus. 

UZZINI VAIRĀK

Latvijas Kara muzejā atklās jaunu ekspozīciju

11. janvārī Latvijas Kara muzejā atklās lielāko Latvijas Neatkarības karam veltīto ekspozīciju "Latvijas valsts izveidošana un Neatkarības karš. 1918–1920".

UZZINI VAIRĀK

Atlases konkurss dalībai Latvijas Simtgades jauniešu orķestrī

"Latvijas Koncerti" aicina mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņus piedalīties konkursā, lai kļūtu par daļu no Latvijas Simtgades jauniešu orķestra, kas muzicēs 23. jūlijā Dzintaru koncertzālē kopā ar pasaulslaveniem, Latvijā dzimušiem mūziķiem.

UZZINI VAIRĀK

Aktieris Andris Keišs iedziedājis

"Maskačkas himnu"

Gatavojoties pazīstamā režisora Edmunda Jansona animācijas filmas “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” pirmizrādei šī gada 30. janvārī, klajā laists "Runājošo suņu dziesmas" jeb "Maskačkas himnas" videoklips.

UZZINI VAIRĀK

Turpinās programma "Latvijas skolas soma"

Aizvadītais semestris apliecinājis, ka programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros iespējams īstenot daudzveidīgas darbības, kas skolēniem palīdz iepazīt Latvijas vērtības un laikmetīgās norises. Apstiprināts finansējums programmas īstenošanai nākamajā semestrī. 

UZZINI VAIRĀK

Sācies balvas "Kilograms kultūras" ziemas balsojums

Līdz 18. janvārim var nobalsot par Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā "Kilograms kultūras" nominantiem astoņās kategorijās.

UZZINI VAIRĀK

"Literatūre". Ceļojums ar rakstniekiem

Ar jaunu projektu Latvijas Televīzijas ēterā atgriežas Marta Selecka un Gustavs Terzens. No 24. janvāra viņi raidījumā "Literatūre" kopā ar rakstniekiem un grāmatām ceļos latviešu literatūras dārgumu pasaulē.

UZZINI VAIRĀK

101 daina
Latvijas
simtgadē

101 daina Latvijas simtgadē

Godinot Latvijas valsts simtgadi, top sirsnīgs projekts, kas ļauj katram no mums ar savu dainu sveikt Latviju svētkos. Ikviens aicināts atrast savu tautasdziesmu un to ierunāt!

UZZINI VAIRĀK

TUESI.LV
| Kārlis
Dreimanis -
fizikas
doktors

TUESI.LV pasaulē

Projektā TUESI.LV līdz Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai tika radīti 100 stāsti par iedvesmojošiem jauniešiem Latvijas reģionos. Turpmāk uzzināsim par Latvijas jauniešiem pasaulē. 

UZZINI VAIRĀK

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

2019-01-11
Laika ziņas
Aptaujas