Jaunumi
Latvijas valsts simtgades programmas marta aktualitātes

 

Jauniešu potenciāls visā krāšņumā - lielkoncerts „LIEPĀJA izAICINA”

16. un 17. martā Liepājā notiks populārās mūzikas lielkoncerts „LIEPĀJA izAICINA”, kur vienkopus uzstāsies 500 jauniešu no 14 kolektīviem. Šis būs ļoti īpašs koncerts, jo visi koncerta aspekti top profesionāļu un Liepājas jauniešu kopdarbā.

UZZINI VAIRĀK

Neregulāras formas pastmarkas ir retums un vērtība visā pasaulē. Tagad tāda ir arī Latvijai

Valsts simtgadē Latvijas Pasts izdevis pirmo neregulāras formas pastmarku - „Latvijas karogs – karte”. Jaunā pastmarka ir veltījums Latvijas valstij, apvienojot divus simbolus – valsts teritorijas siluetu un karogu.

UZZINI VAIRĀK

Lidostā atvērts biznesa informācijas centrs „Magnetic Latvia”

Lidosta ir pirmā vieta, kur mūsu ārvalstu viesi un uzņēmēji gūst iespaidus par Latviju. Biznesa informācijas centrā „Magnetic Latvia” apvienotas gan tradicionālās vērtības, gan sasniegumi ekonomikā un kultūrā, ietverot Latviju raksturojošos elementus, ražotos produktus, informāciju par investīciju vidi un tūrisma iespējām.

UZZINI VAIRĀK

Dokumentālās
            filmas

Skatījums uz dzīvi Latvijā pirmklasnieku acīm - Ivara Selecka filma "Turpinājums'

22. martā programmā „Latvijas filmas Latvijas simtgadei” gaidāma pirmizrāde Latvijas dokumentālā kino klasiķa Ivara Selecka filmai „Turpinājums”.

UZZINI VAIRĀK

Sācies XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku skašu maratons

Februārī aizsācies intensīvākais laiks ceļā uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem - skates, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti Svētku dalībnieki.

UZZINI VAIRĀK

Latvijas
                        valsts svin
                        100

Latvija – mūsu bezgalīgais spēka avots! VIDEO

Latvijas institūts radījis Latvijas valsts simtgadei veltītu videoklipu par tautas spēku un valstsgribu. Klips pieejams latviešu un angļu valodās, to paredzēts izplatīt dažāda līmeņa starptautiskos pasākumos Latvijā un ārvalstīs.

UZZINI VAIRĀK

Artūra Analta izstāde „Robežas” Londonā

Līdz 16. martam prestižajā „12 Star Gallery” Londonā Latvijas valsts simtgades starptautiskās programmas ietvaros skatāma Latvijas mākslinieka Artūra Analta izstāde „Robežas”. Izstāde ievada gaidāmo A. Analta dalību Londonas Dizaina biennālē šī gada septembrī.

UZZINI VAIRĀK

Ko somi domā paši par sevi un valsts nākotni? Uzzini izstādē „100 priekšmeti no Somijas”

Līdz 8. aprīlim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā apskatāma izstāde „100 priekšmeti no Somijas”. Projekts veltīts Somijas valsts simtgadei un piedāvā iespēju intriģējošā veidā uzzināt pašu somu viedokli par Somiju un somiskumu.

UZZINI VAIRĀK

Teātra cienītājiem tiek sniegtas „Maģijas atslēgas”

Latvijas valsts simtgadei Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris iestudējis izrādi “Maģijas atslēgas” par pasaulslaveno aktieri, režisoru ​​un pedagogu Mihailu Čehovu. Vai zinājāt, ka tieši M.Čehovs Rīgā izveidoja pirmo aktieru skolu?

UZZINI VAIRĀK

Konkurss

Latvijas dabas vērtības visiem

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” konkursam „Latvijas dabas vērtības visiem” aicina pieteikt dabas objektus, kas ir pieejami cilvēkiem ar invaliditāti.

UZZINI VAIRĀK

twitter facebook youtube instagram draugiem
2018-03-08
Laika ziņas
Aptaujas