Jaunumi
„LEC ĀRĀ NO KASTES – SASIESIM ASTES” 25. 11.2011. – 27.11.2011. Viesu namā „Ezernieki” (www.ezernieki.lv), Līgatnes novadā

                                                                                                                                                                                                        


 
Sveiks, Vidzemes jaunieti! Aicinām Tevi līdzdarboties apmācībā Vidzemes reģiona jauniešiem, kas vēlas dažādot savu ikdienu - pagastā, novadā, reģionā, valstī, ar radošumu, inovāciju un pašiniciatīvu
 
„LEC ĀRĀ NO KASTES – SASIESIM ASTES”
25. 11.2011. – 27.11.2011.
Viesu namā „Ezernieki” (www.ezernieki.lv), Līgatnes novadā
 
Lai pieteiktos apmācībām, aizpildiet pieteikuma anketu, kas atrodama http://ej.uz/w9e7
un atsūtiet to līdz 2011.gada 11. novembrim uz e-pasta adresi: pievienotavertiba@gmail.com vai pa pastu uz nodibinājums „Pievienotā Vērtība”. Par Jūsu dalību apmācībās informēsim līdz 17. novembrim.
 
Apmācības rīko VA „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros, sadarbībā ar Vidzemes reģionālo koordinatoru - nodibinājumu „Pievienotā Vērtība”. Tās ir bezmaksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļa izdevumus uz norises vietu jāsedz dalībniekiem pašiem.
 
Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:
Baiba Āboliņa, apmācības reģionālā koordinatore
Tālr.: +371 29497240
E-pasts: pievienotavertiba@gmail.com
 
 
Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.
2011-11-25
Laika ziņas
Aptaujas