Jaunumi
Lielā talka Līgatnē

Šogad, gatavojoties Lielajai talkai, kas notiks 27. aprīlī, aicinājām iedzīvotājus iesūtīt idejas, kuras Līgatnes novada ainavas šogad būtu sakopjamas un labiekārtojamas. Pateicamies visiem, kas izrādīja iniciatīvu un dalījās ar mums savās domās. Apkopojot un izvērtējot aktuālākās vajadzības, esam nolēmuši šogad organizēt darbus šādās vietās: 

1. Augšlīgatnes Jaunā sākumskola: upes takas sakopšana.

Šajā talkā demontēsim veco, sabrukušo taciņu un, ja pietiks laika, uzbūvēsim jaunu tiltiņu uz saliņu. Gaidīsim palīgus. Lūdzam ņemt līdzi zāģus un āmurus.

Atbildīgais: Ēriks Liepiņš

Kontaktinformācija: 29181845; eriksliepins7@gmail.com

 

2. Augšlīgatnes Ošu ielas bērnu rotaļlaukums: sētas remonts.

Šajā talkā pabeigsim sētas uzstādīšanu un remon. Gaidīsim palīgus. Lūdzam ņemt līdzi zāģus un āmurus. Tāpat šajā talkā nomazgāsim rotaļu namiņus, tāpēc lūdzam ņemt līdzi spaiņus ar ūdeni, mazgāšanas piederumus un gumijas cimdus. Un sakposim arī apkārtni. Tam savukārt noderēs grābekļi, lāpstas un gumijas cimdi. 

Atbildīgais: Pēteris Kaļva

Kontaktinformācija: 26108278; peteris.kalva@skolotajs.lv

 

3. Nogāze pie Gaujas ielas Līgatnē, iepretim bērnudārzam: atkritumu savākšana.

Savulaik šeit atradies tiltiņš Hugo, pa kuru ikdienas gaitās devušies papīrfabrikas strādnieki. Šobrīd graviņā sakrājies liels daudzums atkritumu. Gaidīsim palīgus sakopšanas darbos. Lūdzam ņemt līdzi grābekļus un cimdus.

Atbildīgais: Egils Kurpnieks

Kontaktinformācija: 22005965; egils.kurpnieks@ligatne.lv

 

4. Lustūzis: Taciņa no Lustūža augšas uz Skolaskalnu: sakopšana un laipiņu atjaunošana.

Šajā talkā atjaunosim laipiņas pār slīkšņām uz taciņas, kas no Lustūža augšas ved uz Skolaskalnu. Gaidīsim palīgus sakopšanas darbos. Lūdzam ņemt līdzi zāģus un āmurus.

Atbildīgais: Dāvis Lācis

Kontaktinformācija: 25622678; davis.lacis@gmail.com

 

Gaidīsim talkā! Talkas sākums plkst. 9.00. Ja radušies jautājumi vai ierosinājumi saistībā ar padarāmajiem darbiem, aicinām sazināties ar atbildīgajiem par katru talku.

Sakarā ar to, ka turpmāk atkritumu pārstrādes uzņēmums talkas atkritumu savākšanu vairs neveic bez maksas, Līgatnes novada pašvaldība organizēs un veiks apmaksu par atkritumu savākšanu tikai no iepriekš minētajiem domes noteiktajiem talkošanas objektiem.

 

SIA “ZAAO” kontaktinformācija atkritumu savākšanas pieteikšanai:

64281250; 26515556; zaao@zaao.lv

 

 

2019-04-27
Laika ziņas
Aptaujas