Jaunumi
Līgatnes EKO laukumā papildu pakalpojumi

SIA “ZAAO” informē, ka no šā gada 15.septembra Līgatnes EKO laukumā (Augšlīgatne, Dārza iela 8) uzņēmums iedzīvotāju ērtībām paplašina piedāvāto pakalpojumu klāstu. Tagad laukumā piecas dienas nedēļā var nodot ne tikai dažādu pārstrādei derīgu iepakojumu un sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, bet arī nestandarta atkritumus – lielgabarīta, būvniecības un zaļos atkritumus.

Pakalpojuma cena privātpersonām (juridiskām personām EKO laukumā šie pakalpojumi nav pieejami):

  • lielgabarīta atkritumi (mēbeles, matrači u.c. liela izmēra priekšmeti) tiek pieņemti par 18.63 eiro + PVN eiro par kubikmetru;
  • jaukti celtniecības atkritumi (riģipsis, siltināšanas materiāli, ruberoīds, u.c.) tiek pieņemti par 24.05 eiro + PVN par kubikmetru;
  • tīri celtniecības atkritumi (ķieģeļi, betons, apmetums, akmeņi, u.tml.) tiek pieņemti par 12.50 eiro+PVN par kubikmetru;
  • zaļie atkritumi (lapas, zāle, sīkie zari) tiek pieņemti par 10 eiro  PVN par kubikmetru.

Iespēja iegādāties arī 1,1 m3 jeb bib-bag maisus nestandarta atkritumu ievietošanai, lai pēc tam pieteiktu atkritumu savākšanu no mājsaimniecības adreses. Maisa cena – 6.99 eiro gabalā. 

Atgādinām, ka EKO laukumā no privātpersonām bez maksas tiks pieņemti tie atkritumu, kas ir derīgi otrreizējai pārstrādei - papīrs un kartons, dzērienu kartona iepakojums (tetrapakas un elopakas), polietilēna plēve, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas pudeles un kannas, pudeļu un burku stikls, metāla iepakojums (piemēram, skārdenes un konservu kārbas) un metāla sadzīves priekšmeti, neizjauktas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, kā arī noteikti veidi sadzīvē radušos bīstamo atkritumu (luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatori, tehniskās eļļas un eļļas filtri). Iespēja nodot arī lietošanai derīgus apavus.

Par samaksu EKO laukumā privātpersonas joprojām var nodot logu stiklu (10 eiro + PVN par m3), automašīnu riepas (2.50 eiro gabalā), televizorus un datoru monitorus (atkarībā no veida no 2 līdz 4 eiro par gabalu). 

EKO laukuma darba laiks – pirmdien, piektdien, ceturtdien, piektdien 15 – 19, sestdien 12 - 16, trešdiena, svētdiena brīvdiena. 

Konsultācijas par pakalpojumiem pieejamas pa tālr.64281250. Papildus informācija www.zaao.lv. 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste

2018-09-13
Laika ziņas
Aptaujas