Jaunumi
"Līgatnes komunālserviss" aicina darbā sētnieku/-ci

SIA “Līgatnes komunālserviss”  aicina darbā

SĒTNIECI/-KU

(profesijas klasifikatora kods 9613 01)

Galvenie darba pienākumi:

Teritorijas tīrības un kārtības  nodrošināšana vasaras un ziemas sezonās Augšlīgatnē ( Sporta, Mākslas ielas, Laivenes teritorija) un citu vienkāršu sezonai raksturīgus uzkopšanas darbu veikšana.

Prasības pretendentiem:

  • augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
  • spēja veikt fizisku darbu.

Mēs piedāvājam:

  • pusslodzes darbu (20 stundas nedēļā);
  • darbu profesionālā komandā;
  • stabilu darba vidi;
  • adekvātu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • atalgojumu EUR 231,00 pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikuma vēstuli, izglītības un profesionālās darbības aprakstu (CV) un vēlams norādi uz atsauksmēm iesniegt līdz 2019. gada 6. oktobrim, nosūtot uz e-pastu komunalsrviss@ligatne.lv, pa pastu vai iesniegt personīgi SIA “Līgatnes komunālserviss”, “Skaļupēs”, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā, LV- 4108.

Kontaktpersona:  Vita Zilgalve, mob.t.: 29265518.

SIA “Līgatnes komunālserviss” apstrādās Jūsu iesniegto informāciju (t.sk. personas datus) augstāk norādītā pasākuma norises nodrošināšanai. Tā tiks uzglabāta 3 mēnešus pēc norises veikšanas.

2019-09-24
Laika ziņas
Aptaujas