Jaunumi
Līgatnes kultūras namā skatāma Leonarda Krivma personālizstāde

Leonards Krivms dzimis 1937. gada 6. novembrī Maltā, Latgalē. Viņa iedzimtais talants zīmēšanā izpaudies, jau mācoties Maltas vidusskolā pie Latgales glezniecības meistara Broņislava Pavlovska, kurš ieteicis autoram studēt Latvijas Mākslas akadēmijā.

Pēc Ogres Meža tehnikuma absolvēšanas dzīves ceļi autoru aizveduši uz Cēsīm, kur viņš ilgus gadus strādājis Cēsu autoremonta rūpnīcā un par gleznošanu nav domājis, bet aizrāvies ar auto mehāniku.

Tikai pēc aktīvo darba gaitu pabeigšanas 1999. gadā Leonards Krivms sācis gleznot, attīstot un pilnveidojot savas dabas dotās spējas. Talants atplaukst strādājot.

Autoru sajūsmina Vidzemes ainavas, viņš aizraujas arī ar koka amatniecību un puķkopību, priecājas par ziedu skaistumu un nepārspēto vienreizību. Dabā viss ir unikāls! To Leonards atklājis jau ilgajās makšķernieka gaitās un turpina rādīt līdzcilvēkiem, atveidojot savās gleznās pilnasinīgas mūsu skaistās Latvijas ainavas. Viņa gleznas (kartons, eļļa) nav abstraktas, tajās izpaužas autoram vien raksturīgais filigrānais rokraksts.

Šī izstāde ir tikai neliela daļa no Leonarda Krivma 10 gadu ilgā veikuma. Lai tā bagātina garīgo pasauli, sniedz dvēselei harmoniju un dāvā mieru arī Jums!  

 

 

2018-07-31
Laika ziņas
Aptaujas