Jaunumi
Līgatnes kultūras namā skatāma Lienītes Auziņas (Timčenko) personālizstāde

 

Līdz 20. janvārim Līgatnes kultūras namā skatāma Lienītes Auziņas (Timčenko) darbu personālizstāde.

Izstādes atklāšana - 24. novembrī plkst. 12.00.

Izstādes autore par saviem darbiem:

"Mana laimīgā zeme ir Līgatne, kur vecvecāku mājās Rīgaskalnā esmu pavadījusi visas bērnības vasaras. Līgatnes dabas ainavas ir ikoniskas un neatkārtojamas, un tādēļ ir liela vēlēšanās tās iemūžināt gleznās. Es zīmēju kopš sevi atceros. Tas vienmēr ir bijis īpašs process, kas iekšēji kādu laiku briest domās, līdz atrod izpausmi gleznā.  Tas ir brīdis, kad uzkrātās emocijas materializējas. Daudz gleznoju ziedus, un mīlestību pret tiem man iedeva vecāmamma Velta Gulbe. Arī viņas mīļākie ziedi ir šeit...
Kopumā man ļoti tuva ir dabas tēma un vēlēšanās uzgleznot vēl daudz Latvijas dabas ainavu. Jauna iesāktā tēma ir kustība un deja, kas parāda manu aktīvo pusi - kustībā ir tik daudz emociju, un galvenais mans mērķis ir nodot šīs emocijas un sajūtas tālāk. Vēlos, lai katra glezna uz mirkli liktu sajusties kā daļai no tās. 

Vērīgākie izstādes apmeklētāji, iespējams, pamanīs, ka gleznas ir parakstītas ar vārdu L. Timčenko - tas bija mans lēmums jau agrā bērnībā - visas gleznas parakstīt ar to uzvārdu, ar kuru piedzimu. Bērnība bija tas laiks, kad varēju apmeklēt gleznošanas un zīmēšanas privātstundas. Arī šobrīd ir liela vēlēšanās pilnveidot sevi un radīt vēl kādu gleznu, kuru parādīt Jums.”

 

2018-11-20
Laika ziņas
Aptaujas