Jaunumi
Līgatnes novada bibliotēkas aicina piedalīties "Zvaigzne ABC" rīkotajā Lasīšanas stafetē bērniem

Šogad jau ceturto reizi Apgāds Zvaigzne ABC izsludina grāmatu Lasīšanas stafeti!

Stafetes mērķis ir popularizēt grāmatu lasīšanu (īpašu uzmanību pievēršot jaunizdotajām grāmatām) un veicināt sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū (7-16 g.v.).

Jauno lasītāju uzdevums Lasīšanas stafetē ir iesniegt savas atsauksmes un dalīties ar tām sociālajos tīklos. Atsauksmes par izlasīto vērtē žūrija (skolotāji, literāti un iepriekšējo Lasīšanas stafešu uzvarētāji).

Lasīšanas stafete šogad notiek no 14. maija līdz 22. jūlijam, un augusta vidū būs noslēguma pasākums, kurā tiks sveikti uzvarētāji. Labākie Lasīšanas stafetes dalībnieki saņems naudas balvas, kruīza ceļojumus no Tallink, kā arī veicināšanas balvas no “Ilustrētā Junioriem” un kompaktdiskus no sērijas “Mazā interaktīvā enciklopēdija”.

Šogad – uzklausot vecāku ieteikumu! – Lasīšanas stafetē aicinām piedalīties arī dalībnieku vecākus.

Ik gadus Lasīšanas stafetē iesaistās arī Latvijas publisko bibliotēku bibliotekāri, kuri palīdz piepildīt Lasīšanas stafetes dalībnieku vēlmes, sagādājot kārotās grāmatas.

Apgādam Zvaigzne ABC ir ilgu gadu pieredze bērnu un jauniešu literatūras izdošanā. Katru gadu klajā nāk vidēji 400 pirmizdevumu, no kuriem vismaz 30 procentus veido bērnu un jauniešu literatūra. Apgāds Zvaigzne ABC izdod gan iemīļotu latviešu bērnu rakstnieku darbus, kurus ilustrē pazīstami bērnu grāmatu mākslinieki, gan arī pasaulē iecienītu un populāru autoru darbus.

Paldies sadarbības partneriem – Tallink un Ilustrētā Junioriem!

Image result for lasīšanas stafete

2018-05-15
Laika ziņas
Aptaujas