Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā finanšu kontrolieri-analītiķi

Līgatnes novada dome (90000057333)

aicina pieteikties

Finanšu kontroliera, analītiķa (kods 2413 02) amatam

ar normālu darba laiku uz nenoteiktu laiku

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot un sagatavot apstiprināšanai pašvaldības budžetu, uzraudzīt un kontrolēt tā izpildi;
  • Kontrolēt un analizēt pašvaldības un tās pakļautībā esošo budžeta iestāžu ieņēmumus, kā arī izmaksu lietderību, un to atbilstību pašvaldības apstiprinātajam budžetam;
  •  Investīciju projektu kontrole un tiem nepieciešamā finansējuma piesaiste;
  •  Kontrolēt plānotā un piešķirtā finansējuma atbilstība iepirkumu plāniem;
  • Finanšu rādītāju un naudas plūsmas analīze;
  •  Aprēķināt dažādu pašvaldības aktivitāšu ekonomisko pamatojumu;
  • Dažādu finanšu atskaišu sagatavošana;
  • Maksājumu pārskaitījumu sagatavošana.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai uzņēmējdarbības jomā;
  • Izteikta analītiska domāšana, spēja strukturēti domāt un strādāt;
  • Precizitāte darbā un atbildība par darba rezultātu;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru;
  • Augstākā līmeņa datora prasmes darbā ar MS Excel;
  • Priekšroka var tikt dota kandidātam ar pieredzi darbā ar grāmatvedības programmu Horizon.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 1069 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • Darbu draudzīgā kolektīvā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2018. gada 17. decembris plkst.12:00.

Pieteikumā ietilpst: CV, pieteikuma vēstule un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Pieteikumu iesniegt Līgatnes novada domes kancelejā Spriņģu ielā 4, Līgatne, Līgatnes novads vai Nītaures ielā 6, Augšlīgatnē, Līgatnes pagastā Līgatnes novads vai e-pastā: novadadome@ligatne.lv

2018-11-27
Laika ziņas
Aptaujas