Jaunumi
Līgatnes novada dome aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru

Līgatnes novada dome 90000057333

aicina darbā

Pašvaldības policijas inspektoru (normāls darba laiks)

(profesijas klasifikatora kods 3355 14, 28.4.saime (IIA) līmenis)

Prasības pretendentiem:
•    atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta pirmās daļas prasībām;
•    pašvaldības policijas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
•    pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
•    teicamas latviešu valodas un labas krievu valodas zināšanas, citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;

•    labas saskarsmes, komunikācijas prasmes, pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā;
•    labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas, internets);
•    B kategorijas autovadītāja apliecība (autovadītāja stāžs ne mazāk kā 3 gadi);

•    Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Darba pienākumi:
•    kontrolēt Līgatnes novada saistošo noteikumu ievērošanu;
•    plānot, organizēt  un veikt preventīvos pasākumus sabiedriskās kārtības un drošības uzturēšanai  Līgatnes novada administratīvajā teritorijā;
•    veikt citus pašvaldības policijas nolikumā un normatīvajos aktos noteiktos pienākumus.

Piedāvājam:
•    interesantu un radošu darbu atsaucīgā kolektīvā;

•    stabilu atalgojumu, summētais darba laiks ar stundas likmi 4,68 EUR/h un sociālās garantijas.

Pietiekuma vēstuli un CV iesniegt Līgatnes novada domē (sekretārei) Spriņģu ielā 4, Līgatnē, Līgatne novadā/Nītaures iela 6, Augšlīgatnē, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā vai elektroniski sūtot uz e-pasta adresi: novadadome@ligatne.lv, līdz 2018. gada 15. jūnijam. Info tālrunis 26545908

2018-05-24
Laika ziņas
Aptaujas