Jaunumi
Līgatnes novada Līgatnes pasta nodaļā vasaras periodā mainīts darbalaiks

Vasaras periodā Līgatnes novada Līgatnes pasta nodaļā ir mainīts darbalaiks. Šajā laikā pasta pakalpojumi nodaļā tiek sniegti katru darbdienu no plkst.10 līdz 11, bet ārpus darbalaika nepieciešamos pakalpojumus ir iespējams saņemt ar pastnieka starpniecību tieši savā dzīvesvietā.

Tāpat kā līdz šim, arī vasaras periodā Līgatnes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem ir pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, un šo iespēju var izmantot arī Līgatnes pasta nodaļas klienti ārpus nodaļas darbalaika. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību Līgatnes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Līgatnes iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 27008001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Līgatnes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Līgatnes 1. pasta nodaļu Augšlīgatnē, Pastā, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama katru darbdienu no plkst. 7.30 līdz 13.00 un no plkst. 13.30 līdz 15.30. 

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

2019-07-11
Laika ziņas
Aptaujas