Jaunumi
Līgatnes novada svētkos varēs satikt "100 darbi Latvijai" vēstnešus un laimēt jūras ceļojumu

Pavasaris ir atnācis pa īstam, un savu ceļojumu pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem turpina vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši. Sestdien, 20. maijā, Līgatnes novada svētkos laikā no plkst.12:00 līdz 15:00 viņi informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie un attapīgākie balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 27. maijam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 29. maijā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiks izlozēts pēc katriem svētkiem un saņems jūras ceļojumu 4 personām.

Šogad vēstneši jau viesojās Kocēnos, un viņus vēl varēs sastapt:

  • 20. maijā (plkst.19:00 – 22:00)– Amatas novada Skujenē (eksperimentālās mūzikas un mākslas festivālā „Krāmi skan vērtīgi”)
  • 27. maijā – Saulkrastos (vasaras sezonas atklāšanā ”Ieripo Saulkrastu vasarā!”)
  • 10. jūnijā – Valkā (Valkas un Valgas pilsētu svētkos)
  • 1. jūlijā – Balvos (Balvu novada svētkos)
  • 8. jūlijā – Priekuļos (Priekuļu novada svētkos)
  • 15. jūlijā – Raunā (Puķu draugu saietā un Raunas pilsētas svētkos)
  • 5. augustā – Limbažos (Limbažu pilsētas svētkos)
  • 12. augustā – Jaunpiebalgā (Jaunpiebalgas novada svētkos „Izvēlies Piebalgu!”) 

Gatavojoties Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO” ir uzsācis vides iniciatīvu „100 darbi Latvijai” un aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu un nozīmīgu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

 

Papildus informācija:

Līga Ivanova

„100 darbi Latvijai” koordinatore

26464686

info@100darbilatvijai.lv

www.100darbilatvijai.lv

 

2017-05-20
Laika ziņas
Aptaujas