Jaunumi
Māmiņu klubs aicina uz lekciju "Es - sieviete. Es - mamma."

Pirms dažām dienām es saņēmu šādu brīnišķīgu e-pastu no māmiņas Nikolas: "Kad mans dēls vēl bija pavisam mazs, un manas rūpes bija tikai ap viņu, radās vēlme dalīties gan pieredzē, gan ar bērnu drēbītēm, uzklausīt citu māmiņu pieredzi un domas par izglītību, kādu māmiņas vēlas saviem bērniem nākotnē. Tad kādu dienu uz afišu staba es pamanīju reklāmu, ka sāks darboties "Māmiņu klubs" un sapratu, ka jāaiziet! Lai arī katra reize bija atšķirīga - gan veidojām praktiskas lietas (piemēram, ziepes), gan spēlējām teātri, gan gatavojām ēdienus, gan rokdarbus, gan bija diskusiju rīti par kādu tēmu, tomēr ikkatru nodarbību saistīja kaut kas kopīgs: tā bija sajūta, ka visi esam mīļa ģimene, kur katrs viens ir īpašs un pieņemts tāds, kāds viņš ir, un vēl arī māmiņu un bērnu čalas un smaidi. Paldies Natālijai, ka viņa uzdrošinājās izveidot māmiņu klubu un to vadīt ar tādu mīlestību un degsmi!"

Paldies vēlos teikt arī es. Esmu pateicīga visām Līgatnes novada ģimenēm un fantastiskajiem cilvēkiem, kuri bija gatavi nākt un dalīties ar savām zināšanām un prasmēm. Trīs gadu laikā Līgatnes Māmiņu klubs ir palīdzējis man kļūt Līgatnē par “savējo”, es centos iedvesmot citus un iedvesmojos arī pati. 

Tā kā aizraujošas nodarbības galvenokārt vadīja un apmeklēja sievietes, tad šī pavasara pēdējais Līgatnes Māmiņu kluba pasākums ir paredzēts tikai sievietēm.

Aicinu ikvienu daiļā dzimuma pārstāvi uz lekciju "Es - sieviete. Es - mamma", kuru vadīs trenere friziermākslā un skaistumkopšanā, blogere Laura Silniece. Laura apgalvo, ka harmoniskas sievietes dzīve sākas ar pārliecību par sevi. Lai to iegūtu, katrai sievietei ir jāizveido sava rutīna -  kā sevi kopt, ko vilkt mugurā, kas piestāv un tā tālāk, lai ikdienu padarītu vieglāku un ietaupītu tik dārgo laiku! Viss dzīvē sākas no sīkumiem, no detaļām, un personīgās un mentālās higiēnas jautājumi ir pamats sievietes tēla un lomas izpratnei. Tiekamies pasākumā ceturtdien, 17. maijā,  plkst. 11.00 Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā, Nītaures ielā 4.

 

Līgatnes Māmiņu kluba vadītāja

Natālija Juškova

2018-05-17
Laika ziņas
Aptaujas