Jaunumi
No 18. maija Līgatnes kultūras namā Natālijas Juškovas fotoizstāde "Laimīgā zeme"

Ceturtdien, 18. maijā plkst. 17:00 Līgatnes kultūras namā tiks atklāta Natālijas Juškovas fotoizstāde “Laimīgā Zeme”. Izstāde būs apskatāma līdz 30. jūnijam. 

Natālija Juškova stāsta par izstādi:

Jūlijā apritēs otrais un visnotaļ laimīgs gads, kopš pārcēlāmies uz dzīvi Līgatnē. Vērojot tās gleznainas ainavas, domāju - redz, par naudu var nopirkt dzīves standartu, bet dzīves kvalitāti gan ne. Šeit ir tā dzīves kvalitāte, ko daudzi vēl nenovērtē. Ar katru dienu Līgatne man iepatīkas arvien vairāk un vairāk, un, kad kaut kas no sirds patīk, par to nav iespējams klusēt. Es sāku šo skaistumu iemūžināt fotogrāfijās un dalīties instagram.com/ligatne, lai arī citi redz, cik pie mums ir brīnišķīgi. Dieva radīta daba iedvesmo, un katrā gadalaikā tai ir sava burvība. Fotoizstādē redzēsiet, kāda Līgatne ir katrā sezonā. 

Dotības fotografēt es pārmantoju no savas mammas. Tikai vienīgi atšķirība ir tā, ka mamma fotografēja un pati attīstīja bildes savos studiju gados, pirms bērnu piedzimšanas, taču es ieguvu fotogrāfa diplomu jau pēc maģistra studijām un fotografēju paralēli bērnu audzināšanai, darbam un citām sabiedriskām aktivitātēm. 

Es noteikti nevēlos būt labāka par citiem fotogrāfiem - es vēlos būt labāka nekā vakar. Man ir patiess prieks par šo fotoizstādi, jo tā man ir pirmā. Iepriekš biju iesūtījusi bildes trīs fotokonkursos, divos no tiem guvu atzinību, un manas bildes tika publicētas Izglītības un zinātnes ministrijas kalendārā un Latvijas Universitātes izdevumā. Publicitāte sniedz neaprakstāmu gandarījumu! Liels paldies Līgatnes Kultūras un tūrisma centram par iespēju!

2017-05-21
Laika ziņas
Aptaujas