Jaunumi
No 4. līdz 23. decembrim Līgatnes kultūras namā notiks Ziemassvētku tirdziņš

 

 

Gadā, kad klubs atskatās uz 120 gadiem, man atkal gribējās ielūkoties skaitļos. Cēsu rajona laikraksts “Druva” 2004. gada 21. decembrī raksta par rokdarbu izstādi “Ziemassvētku ieskaņās”, kurā piedalās 13 sava amata pratēji. Šajā rakstā pieminēts, ka pirmā izstāde notikusi 1998. gadā. Skaisti! Nākošgad svinam desmito jubileju.

Viss vienmēr ir mainīgs. No izstādes, kur pārdošanā bija tikai daži eksponāti, šis pasākums izvērties īstā tirdziņā, kur pagājušajā gadā savus darinājumus piedāvāja 60 dalībnieki.

Skaitļiem ir savi pienākumi un reizēm tie izsaka ļoti maz. Vairāk runā mīļums, ar kādu rokdarbnieces izsaiņo tirgošanai atnestos dūraiņus, cepures, šalles, segas un sedziņas. Vairāk runā mīļums, ar kādu apmeklētājs izvēlas ar rokām darinātu apsveikuma kartiņu, kur ierakstīt siltus vārdus draugiem ārzemēs, ilgi cilā un vērtē zeķu pāri Opim, vai nāk jau piekto reizi, jo par kādu dāvaniņu atkal un atkal ir piemirsts.

Arī šajā gadā Līgatnes kultūras namā Ziemassvētku tirdziņš darbosies no 4. līdz 23. decembrim. Darba dienās no 9.00 līdz 17.00, brīvdienās no 10.00 līdz 15.00.

Ļoti gaidīšu tos, kuri piedalījušies jau iepriekšējos tirdziņos un bezgala priecāšos par tiem, kuri šogad pirmo reizi prezentēs savus darinājumus.

Tiksimies Ziemassvētku tirdziņā!

Sīkāka informācija 29346946 Daina

 

2017-12-23
Laika ziņas
Aptaujas