Jaunumi
Nometne "ČETRAS ATSLĒGAS 2016" sākusies

Nometne "ČETRAS ATSLĒGAS 2016" Priekuļu vidusskolā sākusies. Uhū! Šī ir izglītojoša un atpūtas nometne Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas un Vecpiebalgas novadu talantīgajiem bērniem vecumā no 12 līdz 15 gadiem, kas tiek rīkota ar pašvaldību finansiālu atbalstu. Šogad bērni pētīs vēstures, ģeogrāfijas, ekonomikas un politikas jomas, kā arī iepazīs debašu mākslu, mācīsies domāt plašāk un dziļāk, mācīsies argumentēt, uzrunāt publiku, sadarboties. Un, protams, iegūs jaunus draugus, jautri un lietderīgi pavadīs brīvo laiku. Plānota arī dienas ekskursija, lai tuvāk iepazītu Priekuļu novadu, apgūtu orientēšanās prasmes. Būs arī vasaras olimpiskās spēles "Priekuļi 2016" dažādām gaumēm, ātrumiem un spējām.  

Šī ir jau trešā reize, kad tiek organizēta nometne "ČETRAS ATSLĒGAS". Iepriekšējos gados tā notikusi Amatas un Līgatnes novados. Noslēguma pasākumā izlozēsim, kurā novadā nometne tiks rīkota nākamajā vasarā. Trešdien plkst. 19.30 vecāku vakars. Lūdzam ierasties sportiskā tērpā un ērtos apavos. 

Noslēguma pasākums 12. augustā plkst. 18.00. 

Seko nometnes gaitai un notikumiem vietnē: atslegas2016.blogspot.com 

P.S. Pēc pirmā vakara nometnes dalībnieki jau atzinuši Priekuļu vidusskolu par ideālāko vietu nometnēm. 

Paldies Priekuļu novada pašvaldībai un skolas kolektīvam par viesmīlību, gādību un prasmi radīt māju sajūtu četrdesmit jauniešiem un viņu skolotājiem.


 Publicēts 2016. gada 8. augustā

2016-08-08