Jaunumi
Publikācijas par Līgatni laikrakstos, 04.03.2014.

ĪSZIŅAS


Datums: 04.03.2014
Izdevums: Druva
Rubrika: Ziņas

Atsakās. Izglītības un zinātnes ministrija plāno nodot Finanšu ministrijas valdījumā 24 nekustamos īpašumus, kurus neplāno izmantot savu funkciju izpildei. No tiem 15 nekustamie īpašumi ir Priekuļu novadā, viens īpašums pašos Priekuļos, pārējie 14 īpašumi Jāņmuižā.

*

Basketbols. Basketbola klubs "VEF Rīga" parakstījis ilgtermiņa vienošanos ar vienu no talantīgākajiem jaunajiem latviešu basketbolistiem Rodionu Kurucu. Šosezon viņš spēlē "VEF skolas" komandā, bet basketbola gaitas sācis Cēsu Sporta skolā pie trenera Vladimira Kiseļova.

*

Prasa, ko dara. Uz tikšanos ar Līgatnes novada domes deputātiem bija ieradušies vairāk nekā pussimts pilsētas iedzīvotāju. Viņi gribēja gūt atbildes uz konkrētiem jautājumiem, uzzināt par nākotni novadā, kā arī saprast, kāpēc deputāti, kuri ievēlēti no trim sarakstiem, nespēj kopā strādāt novada labā.

*

Iedzīvotāji paši. Vecpiebalgas novadā sākusies pieteikšanās pašvaldības projektu konkursam "Dažādojam savu ikdienu". Pašvaldība iedzīvotāju un domubiedru grupām ideju, kuras veicina dzīves un vides kvalitātes uzlabošanu, tā sekmējot sabiedriskā labuma vairošanu, īstenošanai atvēlējusi 2100 eiro. Viens projekts var saņemt atbalstu līdz 300 eiro.

http://news.lv/Druva/2014/03/04/iszinas

2014-03-04
Laika ziņas
Aptaujas