Jaunumi
Testa režīmā sāk darboties ZAAO zvanu centrs

25.11.2013.
Plašsaziņas līdzekļiem
 
Šodien darbu testa režīmā sāk SIA ZAAO (ZAAO) zvanu centrs, kas izveidots, lai nodrošinātu zvana savienojumu ar kompetentāko speciālistu klientu interesējošajā jautājumā. Zvanot uz tālruņa numuru 64281250 un sekojot instrukcijām, jāspiež telefona aparāta taustiņi atkarībā no interesējošā jautājuma.
 
Sazvanot ZAAO biroju, klients dzirdēs pirmo informatīvo audio rullīti, kurā balss informēs par trim jautājumu grupām. Interesējoties par pakalpojumiem un spiežot taustiņu NR1, atskanēs otrais audio rullītis, piedāvājot jau četras konkrētākas izvēles:
-        spiežot taustiņu NR1, ZAAO speciālists konsultēs par līguma slēgšanu vai atkritumu izvešanas grafika maiņu,
-        spiežot taustiņu NR2, saņemsiet atbildes par sadzīves atkritumu izvešanu,
-        spiežot taustiņu NR3, varēsiet pieteikt būvgružu, lielgabarīta, zaļo vai citu nestandarta atkritumu izvešanu,
-        spiežot taustiņu NR4, saņemsiet atbildes par šķiroto atkritumu izvešanu un nolietotas elektrotehnikas savākšanu.
 
Pēc pirmā audio rullīša atskanēšanas pirmajā solī, nospiežot taustiņu NR2, saņemsiet informāciju par norēķinu stāvokli un veicamajiem maksājumiem, tai skaitā elektroniskajā norēķinu sistēmā.
 
Pēc pirmā audio rullīša atskanēšanas pirmajā solī, nospiežot taustiņu NR3, jūs konsultēs par vides izglītības aktivitātēm un citos uzņēmuma darbības jautājumos.
 
Ja visas līnijas konkrētajā brīdī būs aizņemtas, zvanītājs izdzirdēs paziņojumu, ka viņa kontakti tiek reģistrēti un ZAAO speciālisti atzvanīs tuvākajā laikā.
 
Pēc darba laika beigām un brīvdienās klientiem, tāpat kā līdz šim, savus jautājumus iespējams ierunāt automātiskajā atbildētājā, atbildes saņemot tuvākajās biroja darba stundās.
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
Twitter.com/zaao_lv
Draugiem.lv/zaao
www.zaao.lv
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                       

2013-11-27