Jaunumi
Tiešsaistē var sekot ziemas uzturēšanas darbiem valsts ceļu tīklā

No šodienas VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā  www.lvceli.lv interaktīvajā kartē visi interesenti var ne tikai noskaidrot braukšanas apstākļus uz galvenās nozīmes ceļiem, bet arī sekot līdzi VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) ziemas uzturēšanas tehnikas darbam.  

Šis ir LVC un LAU sadarbības projekts, kas tiek realizēts lai pēc iespējas vairāk informēt iedzīvotājus par valsts autoceļu tīklā veicamajiem darbiem, kā arī sniegt autovadītājiem lietderīgu informāciju par satiksmi.  

LAU tehnikas darbam var sekot līdzi kartē “Braukšanas apstākļi”. Kartē ir redzams kuros konkrēti posmos tiek veikti ziemas uzturēšanas darbi, kā arī cik tehnikas vienības noteiktajā dienā atrodas uz ceļiem.  

LVC IT speciālisti arī risina atsevišķus tehniskos jautājumus, lai tuvākajā laikā LAU ziemas uzturēšanas darbam varētu sekot arī navigācijas aplikācijā Waze. Ar Waze LVC sadarbojas jau kopš 2014.gada. LAU darbam var sekot līdzi arī LAU mājas lapā www.lau.lv 

Informāciju par autoceļu ziemas uzturēšanas prasībām un specifiku varat iegūt arī VAS Latvijas Valsts ceļi(LVC) mājaslapā: http://lvceli.lv/faq/#cik-biezs-sniegs-vai-ledus-ziema-ir-pielaujams-uz-valsts-celiem-atkariba-no-to-uzturesanas-klases un http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#celu-uzturesana 

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem valsts autoceļu tīklā aicinām informēt LVC pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555 vai uzņēmuma Facebook un Twitter kontos. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem, kuri veic ceļu ziemas uzturēšanas darbus.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

un Satiksmes informācijas centrs


Publicēts 2017. gada 9. martā

2017-03-09
Laika ziņas
Aptaujas