Jaunumi
Ugunsdrošības paziņojums

SIA “LĪGATNES NAMI” informē, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, kas stājās spēkā  2016. gada 1. septembrī, Nr. 238 “Ugunsdrošības noteikumi”, no 2019. gada 1. janvāra daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās gāzes iekārtas (plīts vai katls) darbības ventilācijas kanālam ir aizliegts pievienot virtuves tvaika nosūcēju.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 238 no 01.09.2016. 89.10. apakšpunkts nosaka, ka: “aizliegts daudzdzīvokļu objektā dabīgās ventilācijas kanālam pievienot mehāniskās ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu telpā un noplūdušās gāzes novadīšanu ārpus būves”. Šī norma stāsies spēkā 2019. gada 1. janvārī.

Informējam, ka, ja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests konstatēs pārkāpumus, dzīvojamās mājās dzīvokļa īpašniekam tiks piemērots naudas sods sākot no 30 eiro.

Pārvaldnieks rekomendē nomainīt gāzes plīti uz elektrisko, noņemt virtuves nosūcēju vai izveidot vēl vienu caurumu ventilācijas kanālā, to iepriekš saskaņojot ar būvvaldi. 

 

SIA “Līgatnes nami”

Valdes loceklis        

Dāvis Lācis                                         

 


 

2018-11-06
Laika ziņas
Aptaujas