Jaunumi
Vasaras Bībeles skola "Everests"

Jūlija beigās aizvadījām sešas dažādiem piedzīvojumiem un pārsteigumiem pilnas dienas, jo no 23. līdz 28. jūlijam Līgatnē notika Vasaras Bībeles skola bērniem “Everests”. Pirmās piecas dienas pavadījām kopā ar bērniem, bet sestajā dienā mums pievienojās arī bērnu vecāki. Pēc pagājušā gada labās pieredzes arī šogad vēlējāmies bērnus iepriecināt, dodot iespēju apmeklēt Bībeles skolu. Un tiešām, pieprasījums bija liels un dalībnieku skaits bija dubultojies. Kopā tie bija veseli 40 bērni.

Vasaras Bībeles skolas saturs tika veidots un balstījās uz mācību priekšmeta “kristīgā mācība” standartu Latvijā. Katru dienu bērni mācījās kādu īpašu patiesību no Bībeles: Dievs par mums rūpējas, iedrošina, dziedina, piedod un mīl mūs mūžīgi! Katra aktivitāte, ko bērni veica, bija balstīta uz dienas patiesību! Nolēmām šīs piecas dienas padarīt bērniem skaistas un neaizmirstamas, lai viņi būtu aizņemti ar saturīgām, vērtīgām nodarbēm un, lai, darbojoties komandā, iemācītos viens otru atbalstīt, palīdzēt un priecāties par otra panākumiem. Viņiem bija iespēja dziedāt, spēlēt spēles, izdzīvot Bībeles stāstus ar pašu iesaistīšanos, diskutēt savā starpā par viņiem nozīmīgiem jautājumiem, skatīties izzinošus un pamācošus video, veikt dažādus eksperimentus, cienāties ar gardumiem un katru dienu radoši izpausties, veidojot īpašu rokdarbu, kas viņiem atgādināja par tajā dienā apgūtajām vērtībām.

Pasākums kopumā prasīja lielu ieguldījumu, kuru finansēja Līgatnes baptistu draudze. Šogad daži vecāki arī brīvprātīgi veica ziedojumus, kas nosedza apmēram desmit procentus no visiem izdevumiem. Kā darbinieki pasākumā pārsvarā bija Līgatnes baptistu draudzes locekļi, kā arī draugi no citām draudzēm, tostarp no Zaubes evaņģēliski luteriskās draudzes un Rīgas Golgātas baptistu draudzes. Visi to darīja brīvprātīgi, bez atlīdzības savā brīvajā laikā.

Paldies Līgatnes novada domei par atbalstu, ļaujot izmantot Līgatnes novada vidusskolas telpas!

Paldies sakām arī Mr. Biskvītam, kurš vienā no dienām mums visiem dāvināja ļoti gardas kanēļmaizītes!

Un paldies vecākiem, kuri mums uzticēja savus bērnus!

 

Vasaras Bībeles skolas “EVERESTS” komanda

 

2018-08-07
Laika ziņas
Aptaujas