Jaunumi
Vasaras Bībeles skola "Misija alā"

 Tikko esam aizvadījuši piecas dažādiem piedzīvojumiem un pārsteigumiem pilnas dienas, jo no 17. līdz 21. jūlijam Augšlīgatnē notika Vasaras Bībeles skola bērniem "MISIJA ALĀ". Iecere par šo pasākumu radās jau pirms gada, redzot, ka mūsu straujajā pasaulē dažkārt pietrūkst laika bērniem atgādināt un mācīt par morālām un tikumīgām vērtībām. Diemžēl mūsdienu virtuālā tehnoloģiju pasaule visbiežāk iemāca tieši pretējo. Vasaras Bībeles skolas saturs tika veidots un balstījās uz mācību priekšmeta “Kristīgā mācība” standartu Latvijā. Nolēmām šīs piecas dienas padarīt bērniem skaistas un neaizmirstamas, lai viņi būtu aizņemti ar saturīgām, vērtīgām nodarbēm un, lai, darbojoties komandā, iemācītos viens otru atbalstīt, palīdzēt un priecāties par otra panākumiem.

Kopā Vasaras Bībeles skolā piedalījās 23 bērni. Viņiem bija iespēja dziedāt, spēlēt spēles, izdzīvot Bībeles stāstus ar paša iesaistīšanos, diskutēt savā starpā par viņiem nozīmīgiem jautājumiem, skatīties izzinošus un pamācošus video, cienāties ar dažādiem gardumiem un katru dienu radoši izpausties, veidojot īpašu rokdarbu, kas viņiem atgādināja par tajā dienā apgūtajām vērtībām.

Pasākums kopumā prasīja lielu ieguldījumu, kuru finansēja Līgatnes baptistu draudze. Kā darbinieki pasākumā piedalījās Līgatnes novada vidusskolas Kristīgās mācības skolotāja Silvija Rijniece un  Līgatnes baptistu draudzes cilvēki. Visi to darīja brīvprātīgi, bez atlīdzības savā brīvajā laikā.

Paldies Līgatnes novada domei par atbalstu, ļaujot izmantot Līgatnes novada vidusskolas telpas!

Un paldies vecākiem, kuri mums uzticēja savus bērnus!

Foto galerija

 

Vasaras Bībeles skolas "MISIJA ALĀ" komanda

 

2017-07-25
Laika ziņas
Aptaujas