Jaunumi
Vasarīgs piedzīvojums kopā ar grupu "Sestā jūdze" "Tikai nedaudz man ļauts"

Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kas plūkusi laurus dažādos mūzikas festivālos Latvijā un ārzemēs, uzsākot pavisam jaunu tradīciju, aicina ikvienu kantīrmūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju uz kopīgu piedzīvojumu dienu šīs vasaras sākumā, 16. jūnijā, no plkst. 16.00 Līgatnes pagasta atpūtas kompleksā "Ratnieki". Diena noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu "Tikai nedaudz man ļauts".

Visas dienas garumā netrūks dažādu notikumu: latviešu zīmola "MAYRA" jaunās kantrī apģērbu līnijas modes skate, aizraujošas pieaugušo radošās darbnīcas,  kopīgais  ugunszupas katls kovbojiem, izjāde ar zirgiem, līnijdejas, fotosalons ar dažādiem kovboju aksesuāriem, miera pīpe indiāņu vigvamā, orientēšanās senā kartē, apmeklējot "Ratnieku" dabas taku un daudz kas cits. Pasākuma apmeklētāju izklaidei būs iespēja ne tikai tikties, aprunāties, fotografēties ar grupas "Sestā Jūdze" dalībniekiem, bet arī piedalīties dažādās humoristiskās aktivitātēs, neizpaliekot pārsteiguma balvām. Pasākumu vadīs nenopietni nopietnais pasākuma vadītājs - aktieris Imants Vekmans, darbosies kantrī bufete, uzstāsies jaunā latviešu mūzikas grupa "Zelta kniede", bet vakara kulminācijā grupas "Sestā Jūdze" koncerts "Tikai nedaudz man ļauts", kurā ikviens varēs dziedāt un dejot līdzi pasaules kantrīmūzikas pērlēm  un grupas "Sestā Jūdze" zelta hītiem.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā - www.bilesuparadize.lv, biļešu cena iepriekšpārdošanā - 15 eiro.  

(Koncertā nav paredzētas sēdvietas. Bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu - ieeja bez maksas. Grupu biļetes, papildjautājumi un viesnīcas numuriņu rezervācija pa tālr. +371 25455928).

 

2018-05-10
Laika ziņas
Aptaujas