Jaunumi
"Vidzeme Fashion" aicina pieteikties modeļus gaidāmajam šovam

Lai radītu svētku noskaņu un veiksmīgi prezentētu Latvijas dizaineru kolekcijas, Vidzeme Fashion komanda izsludina modeļu atlasi meitenēm un puišiem, kas norisināsies 17. martā Galerijā “Laipa” (Stacijas ielā 37, Valmierā).  

Vidzeme Fashion katru gadu veido pasākuma komandu un iesaista vairāk nekā 50 brīvprātīgo, kuriem ir iespēja gan palīdzēt organizatoriskajos darbos, gan demonstrēt dizaineru apģērbus. Šogad modeļu atlase notiks ne vien meitenēm un bērniem, bet arī puišiem.

“Es ļoti vēlos aicināt jaunās meitenes un puišus uzdrīkstēties atnākt, jo arī man bieži vien ir jautājumi: „Kā nu būs? Vai es to varēšu?”.  Bet saņemoties, tu vari tikt šajā modes pasaulē un  tik tiešām gūt pieredzi.” atzīst modeļu koordinatore Zane Pēterēna. 

Modeļu atlases sākums 17. marta plkst. 11:00  Galerijā “Laipa” (Stacijas ielā 37, Valmierā).

Aicina pieteikties:

Meitenes ar augumu virs 172 cm un puišus augumā virs 180 cm, kuri ir gatavi sevi pierādīt  lielākajā modes notikumā Vidzemē 26. un 28. aprīlī. 

*Meitenēm jāņem līdzi augstpapēžu kurpes un peldkostīms, puišiem - kurpes! 

Kā tas notiks?

Atlase notiks brīvā atmosfērā staigājot pa ”mēli” un fotografējoties”, stāsta Zane Pēterēna. “Kā arī tiks mērīts augums,” papildina Zane.

Svarīgi! Meitenēm un puišiem, kuriem nav 18 gadu, līdzi jāņem vecāku parakstīta atļauja, ko var saņemt, rakstot uz e-pastu zane.peterena@gmail.com 

Modeļiem, kuri tiks apstiprināti, līdz šovam būs iespēja apmeklēt bezmaksas nodarbības pie modeļu koordinatores Zanes Pēterēnas, kur tiks apgūtas visas pamata iemaņas defilē un pozēšanai kameras priekšā. 

Bērnu modeļu atlases datums vēl NAV noteikts.. Aicinām sekot līdzi informācijai  mūsu mājaslapā www.vidzemefashion.lv un "Vidzeme Fashion" Facebook lapā.

 

Papildus informācija:

Zane Pēterēna
zane.peterena@gmail.com

 

Informāciju sagatavoja:

Vera Grāvīte

Vidzemes Fashion

Sabiedrisko attiecību speciāliste

e-pasts: info@vidzemefashion.lv

tālrunis: 22076755

https://www.facebook.com/vidzemefashion/

http://www.vidzemefashion.lv/

https://www.instagram.com/vidzemefashion/

2018-02-28
Laika ziņas
Aptaujas