LKZF 1.posms

2012.gada Līgatnes sporta centrā tika uzsākta jaunā 2012/2013 gada sezona zāles futbolā. 1.posmam pieteicās 8 komandas. Pēc izlozes komandas tika sadalītas 2 grupās un pamatturnīrā izspēleja spēles pēc apļa sistēmas- katra ar katru!

2

Playoff spēles uzsāka Mix pret Baronu. Mix uzvarēja 9:2 un iekļuva pusfinālā, Otrajā 1/4 fināla spēlē tikās DNS pret Vaivīti. Šajā spēlē DNS bija spēcīgāki un uzvarēja ar 8:3. Trešās 1/4 fināla spēle notika komandām Eldorado un Zenit/Līgatne, spēles liketnis izsķīrās, komandām izpildot pēcspēles soda metienus, jo pamatlaikā spēle beidzās ar rezultātu 1:1. Šajā elementā bija pārāki Zenīt/Līgatne komanda un iekļuva pusfinālā! Ceturtajā 1/4 spēlē tikās Līgatne ar Raunas komandu. Līgatnes komanda bija spiesta atdzīt Raunas pārrākumu un Rauna uzvarēja ar rezultātu 4:0.

1.pusfinālā tikās Mix un DNS komandas. Veiklāki bija Mix un pārliecinoši uzvarēja 5:0 DNS komandu un gatavojās lielajam finālam. 2.pusfināla spēlē tikās Zenit/Līgatne  un Raunas komandas. Šīs spēles iznākums vēl nebija zināms līdz spēles pēdejai minūtei, kad rezultāts bija 1:1, tomēr spēles 13.minūtē Raunas komanda iesita bumbu Zenit vārtos un spēja noturēt šo minimālo pārsvaru -  2:1 -  līdz spēles beigām.

Spēle par 3.vietu notika starp komandā Zenit/Līgatne un DNS! Spēle bija ļoti interesanta, jo Līgatnieši nepadēvās pie rezultāta 2:0 un  vienus vārtus spēja atspēlēt. Tomēr laiks bija par maz un DNS no Rīgas izcīnīja 3. vietu LKZF 2012/2013 1.posmā.

Lielajā finālā tikās MIX  un Rauna, šajā duēlī pārāki bij rīdzinieki,kas uzvarēja Raunas komandu....... tātad MIX uzvar 3:0 Raunu un izcīna 1. vietu LKZF 2012/2013 1. posmā. Rauna iegūst 2. vietu sajā turnīrā!