LKZF 4.posms

27.janvārī notika turnīra Līgatnes kauss futzālā 4.posms. Šis posms organizātoriem bija kā izaicinājums,jo pēdejā brīdī slimību vilnis pārņēma vairākas komandas,kas tomēr nebija iemesls 4.posma atcelšanai. 4.posmā piedalījās 7 komandas,kas tika sadalītās 2 apakšgrupās, vadoties pēc iepriekšējos posmos iegūto  punktu summas.

3

PLAYOFF izspēlēs piedalījās visas 7 komandas un tika izspēlētās izslēgšanas spēles un spēles par 5.- 7. vietu. Playoff pusfinālā jau automatiski iekļuva A grupas 1. vietas ieguvēja MIX RĪGA, bet pārejām komandām bija jāpasvīst, lai sasniegtu pirmo trijnieku. Pirmajā ceturtdaļfinālā tikās komandas ELDORADO un Līgatne, sivā cīņā ELDORADO uzvarēja 2:1, otro ceturtdaļfinālā SK HARIS atzina ZENIT/LĪGATNE pārrākumu  - 1:2; trešajam ceturtdaļfinālam starp komandā RAUNA un VAIVĪTE bija nepieciešami soda sitienu izspēle,jo pamatlaikā rezultāts bija 1:1; RAUNAI veiksme bija tuvāk un viņi iekļuva pusfinālā, bet Vaivīte turpināja cīņu par 5 vietu!
1.pusfinālā tikās MIX UN ZENIT/LĪGATNE.... šis pusfināls arī bija 4.posma lielākais pārsteigums,jo Zenit komandas spēles sākumā iesistie vārti bija vienīgie šajā spēlē un Zenti prata nosargāt vienu vārtu pārsvaru un pirmo reizi iekļuva Finālā! 2. parāi tikās ELDORADO UN RAUNAS komandas. Šī spēle katrā posmā ir kā īpašs duēlis starp diviem spēcīgiem pretiniekiem un tāda bija arī šoreiz, jo pamatlaikā vārti netika gūti un tika izspēlēta laimīgā kārts pēcspēles soda sitienu izspēlē! RAUNA uzvarēja un iekļuva finālā, bet ELDORADO bija jātiekas ar MIX un jācīnās par 3.vietu.

Mazajā finālā MIX bija sakrājusi vairāk spēkus un uzvarēja ELDORADO ar rezultātu 3:2, bet Lielajā finālā cīņa izvērtās ļoti līdzīga! Ilgi turējās rezultāts 1:1, tomēr spēles izskaņā Raunai izdevās iesist vienus vārtus un tie bija izsķirošie,lai uzvarētu šajā spēlē un 4 posmā!