Senioru māja

SIA "Rehabilitācijas centrs "Līgatne"" struktūrvienība "Senioru māja", ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējs senioriem – personām, kas sasniegušas pensijas vecumu un kam ir nepieciešama īslaicīga vai pastāvīga sociālā un medicīniskā aprūpe, ir izvietota rehabilitācijas centra teritorijā un telpās. 

Senioru rīcībā ir vienas un divu istabu numuri. Vienistabas numuros dzīvo divas personas. Divistabu numuros ar kopējām sanitārajām telpām katrā istabā dzīvo viena persona.  Istabas aprīkojums un iekārtojums atbilst klienta veselības stāvoklim. Katrā istabā atrodas koplietošanas skapis, individuāla gulta, krēsls un skapītis individuālajām mantām. Klients pēc savām vēlmēm un, vienojoties ar istabas biedru (ja tāds ir), istabu var iekārtot ar savām personīgajām lietām. Sanitārā telpa ir aprīkota ar vannu, ja nepieciešams - aprīkota ar rokturiem, stieni, sēdekli vannā. 

Uz Senioru māju klients var vest līdzi personīgās sīklietas un apģērbu visām sezonām. Lielapjoma mēbeles seniors līdzi neņem (izņemot TV). Nesezonas apģērbs un apavi tiek glabāti šim mērķim paredzētajā koplietošanas telpā. 

Klientiem ir iespēja saņemt rehabilitācijas pakalpojumus (piemēram, fizioterapeits, ūdens procedūras, sāls istaba u.c.). 

Teritorijā ir sakārtota vide: ierīkoti celiņi, pastaigu takas, iekārtota atpūtas vieta ar soliņiem, sporta laukumi. Teritorija piemērota arī personām ar pārvietošanās grūtībām: ir ierīkotas nobrauktuves, margas, celiņi, pacēlājs. Ieeja un ēka pielāgota personām ar redzes traucējumiem. Ēkā atrodas divi lifti, kas daļēji pielāgoti personām ar funkcionāliem traucējumiem (margas, skaņa un braila raksta pogas).

Neuzņemam seniorus ar smagām psihiskām saslimšanām. 

Kontakti:

ligatne.seniori@gmail.com

64161919; 27875460

vairāk informācijas šeit