Stundu saraksts

Mācību stundu laiki 2019./2020. mācību gadā:

0. mācību stunda 12.15 – 12.55

1. mācību stunda 13.00 – 13.40

2. mācību stunda 13.45 – 14.25

3. mācību stunda 14.30 – 15.10

4. mācību stunda 15.15 – 15.55

5. mācību stunda 16.00 – 16.40

6. mācību stunda 16.45 – 17.25

7. mācību stunda 17.30 – 18.10

8. mācību stunda 18.15 – 18.55

9. mācību stunda 19.00 – 19.40

10. mācību stunda 19.45 – 20.25

 

 

Vizuāli plastiskās mākslas stundu saraksts

1. klase                                

Otrdiena                             

15.15 - 15.55       Zīmēšana (J.Bindemanis)

16.00 - 16.40       Gleznošana (J.Bindemanis)

16.45 - 17.25       Darbs materiālā (I.Briede)

17.30 - 18.10       Darbs materiālā (I.Briede)

                               

2. klase                                

Otrdiena                             

15.15 - 15.55       Zīmēšana (J.Bindemanis)

16.00 - 16.40       Gleznošana (J.Bindemanis)

16.45 - 17.25       Darbs materiālā (I.Briede)

17.30 - 18.10       Darbs materiālā (I.Briede)                           

Trešdiena                           

14.30 - 15.10       Mākslas valodas pamati (I.Briede)

15.15 - 15.55       Kompozīcija (J.Bindemanis)

                               

3. klase                

Otrdiena                             

15.15 - 15.55       Darbs materiālā (I.Briede)

16.00 - 16.40       Darbs materiālā (I.Briede)

16.45 - 17.25       Zīmēšana (J.Bindemanis)

17.30 - 18.10       Zīmēšana (J.Bindemanis)

18.15 - 19.40       Gleznošana (J.Bindemanis)                        

Trešdiena                           

15.15 - 15.55       Mākslas valodas pamati(I.Briede)

15.15 - 15.55       Kompozīcija (J.Bindemanis)

16.00 – 16.40      Kompozīcija (J.Bindemanis)

 

4. klase                

Otrdiena                             

16.45 - 17.25       Zīmēšana (J.Bindemanis)

17.30 - 18.10       Zīmēšana (J.Bindemanis)

18.15 - 18.55       Veidošana (I.Briede)

19.00 - 19.40       Veidošana (I.Briede)                     

Trešdiena                           

15.15 - 15.55       Mākslas valodas pamati (I.Briede)

16.00 - 16.40       Mākslas valodas pamati (I.Briede)

16.45 - 17.25       Kompozīcija (J.Bindemanis)

17.30 - 18.10       Kompozīcija (J.Bindemanis)

18.15 - 18.55       Gleznošana (J.Bindemanis)

19.00 - 19.40       Gleznošana (J.Bindemanis)

                               

5. klase                                

Otrdiena                             

16.45 - 17.25       Zīmēšana (J.Bindemanis)

17.30 - 18.10       Zīmēšana (J.Bindemanis)

18.15 - 18.55       Veidošana (I.Briede)

19.00 - 19.40       Veidošana (I.Briede)                     

Trešdiena                           

15.15 - 15.55       Mākslas valodas pamati (I.Briede)

16.00 - 16.40       Mākslas valodas pamati (I.Briede)

16.45 - 17.25       Kompozīcija (J.Bindemanis)

17.30 - 18.10       Kompozīcija (J.Bindemanis)

18.15 - 18.55       Gleznošana (J.Bindemanis)

19.00 - 19.40       Gleznošana (J.Bindemanis)

 

 

 

 

 

Laika ziņas
Aptaujas